SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Skuteczna dystrybucja międzynarodowa z PAP

Polska Agencja Prasowa kontynuuje współpracę z CISION, największą i najbardziej zaufaną platformą dystrybucji informacji międzynarodowych. Wielokanałowe dystrybucje umożliwiają skuteczne dotarcie z komunikatem prasowym do dziennikarzy i do mediów w ponad 170 krajach.

Article

Informacje prasowe są tłumaczone na język angielski (lub inny, w zależności od regionu świata). Dzięki globalnej platformie teksty przesyłane są m.in. do redakcji światowych agencji prasowych (niemieckiej DPA, francuskiej AFP, amerykańskiej AP), do mediów branżowych i specjalistycznych oraz do baz gromadzących dane finansowe i korporacyjne (Bloomberg, Factivia, Lexis Nexis). Dodatkowo informacje publikowane są na platformie PR Newswire for Journalist, do której dostęp ma 130 tys. zweryfikowanych dziennikarzy i influencerów.

„Dystrybucja zagraniczna daje naszym partnerem i klientom możliwość dotarcia z komunikatami do mediów na całym świecie. Oferujemy kompleksową usługę medialną dla podmiotów, którym zależy na międzynarodowej promocji. Chcemy pozostać wiodącym dostawcą takich usług na polskim rynku. Współpraca z firmą CISION daje nam taką możliwość”  - mówi Lidia Garbaczuk, dyrektor marketingu i sprzedaży usług PAP.

Proces dystrybucji informacji za granicę jest prosty. Klient wybiera kraj lub region świata oraz docelową branżę, do której chciałby dotrzeć ze swoim komunikatem. Następnie informacja jest sprawdzana pod kątem edytorskim. Po zrealizowaniu wielokanałowej dystrybucji generowany jest raport widoczności pokazujący zasięgi komunikatu z podziałem na geolokalizację oraz rodzaj mediów, które opublikowały informację, wraz z linkami do stron.

Jak informuje CISION, z komunikatów dostarczanych przez platformę - która jest najbardziej zaufanym źródłem informacji prasowych dla mediów w skali globalnej - korzysta 80 proc. dziennikarzy na całym świecie. Każdego dnia realizowana jest dystrybucja 1500 komunikatów prasowych do mediów międzynarodowych, a rocznie ta liczba wynosi ponad 500 tys.

PAP jest wyłącznym partnerem CISION w Polsce.

  • Więcej informacji:
  • PAP

Dołącz do dyskusji: Skuteczna dystrybucja międzynarodowa z PAP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl