SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sky zaprezentowało interaktywną kamerę

Brytyjska platforma Sky zaprezentowała w czwartek kamerę interaktywną Sky Live. Urządzenie, które według zapowiedzi „zmieni sposób korzystania z telewizora”. Dostępna wyłącznie z telewizorem Sky Glass nowa kamera interaktywna ma zapewnić nowe, ekscytujące sposoby udostępniania ulubionego telewizora rodzinie i znajomym, ćwiczeń, zabawy i rozmów wideo - wszystko na ekranie telewizora. Sky Live można kupić już w Wielkiej Brytanii w cenie od 6 funtów miesięcznie.

„Zaskoczyliśmy wszystkich, gdy w 2021 roku uruchomiliśmy nasz telewizor do streamingu Sky Glass. Teraz robimy to ponownie. Sky Live sprawi, że twój telewizor będzie czymś więcej niż tylko telewizorem, wprowadzając nowe możliwości rozrywki w sercu twojego domu” - powiedział Fraser Stirling, global chief product officer w Sky.

„Bądź aktywny dzięki grom sterowanym ruchem, ćwicz z technologią śledzenia ciała, prowadź wideorozmowy na dużym ekranie i oglądaj telewizję z bliskimi – nawet z daleka. A to dopiero początek. Dzięki naszemu potężnemu ekosystemowi Entertainment OS będzie on coraz lepszy z każdą aktualizacją” - dodał.

Kluczowe funkcje Sky Live obejmują:

  • Wspólne oglądanie telewizji (klienci muszą mieć Sky Glass, Sky Live i subskrypcję tego samego kanału/pakietu, aby zobaczyć zawartość w sesji wspólnego oglądania (obecnie z wyłączeniem UHD)).
  • Trenowanie z osobistym trenerem na telewizorze – aplikacja fitness Mvmnt, w której można wybierać spośród ponad 130 interaktywnych treningów, w tym szeregu zajęć siłowych, ruchowych, pilates i jogi dla wszystkich umiejętności. Wbudowana technologia Body Tracking ma pomóc poprawić technikę, analizując formę, dostarczając informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym podczas ruchu i licząc powtórzenia.
  • Granie w gry- ciało jako kontroler (m.in. gry Starri, PAW Patrol PAWsome fitness i Fruit Ninja). Technologia Sky Live Motion Control wykorzystuje śledzenie ciała i sterowanie gestami za pomocą sztucznej inteligencji. Wkrótce pojawi się więcej gier, takich jak Świnka Peppa.
  • Dzięki VideoBooth można nagrywać krótkie filmy i robić zdjęcia na Sky Glass.
  • Wkrótce pojawi się również aplikacja Stingray Karaoke, która pozwoli nagrywać, odtwarzać i łatwo udostępniać najlepsze występy w mediach społecznościowych.
  • Rozmowy wideo na telewizorze – przy pomocy aplikacji Zoom. Prowadzenie rozmów wideo w technologii HD na dużym ekranie. Ponadto dostępna jest opcja przełączania rozmów z telefonu komórkowego na telewizor.

Prosta konfiguracja

Sky Live według słów producenta został zaprojektowany z taką samą prostotą i poświadczeniami prywatności jak Sky Glass. Jest łatwy w konfiguracji, bez pilotów, zestawów słuchawkowych ani kontrolerów, a podstawa kamery może być bezpiecznie osadzona na ekranie Sky Glass, ma też kable do podłączenia do telewizora.

Przycisk, który zapewnia pełną kontrolę nad prywatnością, pozwala włączać i wyłączać kamerę i mikrofon — wyłączone przednie światło oznacza, że urządzenie jest całkowicie wyłączone.

Ceny i dostępność

Usługę Sky Live można kupić w Wielkiej Brytanii od czwartku na stronie Sky.com, w sklepach detalicznych Sky lub za pośrednictwem działu obsługi klienta firmy. Przy umowie na 48 miesięcy koszt usługi to 6 funtów miesięcznie. 24-miesięczna umowa to koszt 12 funtów miesięcznie. Można też kupić kamerę Sky Live za 290 funtów.

Koszt Sky Glass z Sky Ultimate TV, Netflix i Discovery+ to natomiast koszt 26 funtów miesięcznie.

Kup za 6 £ miesięcznie nieoprocentowanego kredytu na 48-miesięczną umowę, 12 £ miesięcznie na 24-miesięczną umowę lub 290 £ RRP w Wielkiej Brytanii.

Kup Sky Glass, inteligentniejszy niż smart TV, już od 14 GBP miesięcznie. Dodaj Sky Ultimate TV z Sky TV, Netflix i Discovery+ za jedyne 26 GBP miesięcznie.

Dołącz do dyskusji: Sky zaprezentowało interaktywną kamerę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl