SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem w godzinach porannych. SuperNova najbardziej w dół

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od marca do maja br. w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) zajęło RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło Radio ZET. Z kolei najwięcej straciła SuperNova - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Article

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) w okresie marca do maja 2022 roku pozycję lidera zajęło RMF FM, którego średni udział słuchania względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 0,5 pkt. proc. do 31,5 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (13,5 proc. udziału; do góry o 0,9 pkt. proc. - największy wzrost w zestawieniu). Podium uzupełnia Eska (6,1 proc. udziału; bez zmian).

Czołową piątkę uzupełniają Jedynka (5,9 proc.; bez zmian) i Audytorium 17 (5,5 proc.; + 0,2 pkt. proc.).

Radio SuperNova najbardziej w dół

Największy spadek w zestawieniu odnotowało Radio SuperNova, które nadaje od 5 maja ub.r. zastępując Radio Wawa. Średni udział Radia SuperNova w analizowanej fali o poranku wyniósł 0,3 proc. Względem Radia Wawy nadawanego w analogicznym okresie rok wcześniej (i pierwszych tygodni Radia SuperNova) strata wyniosła 0,9 pkt. proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od marca do maja 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem w godzinach porannych. SuperNova najbardziej w dół

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Magda
Radia Super Nova nie da się słuchać, zwłaszcza o poranku. Tyle w temacie.
15 4
odpowiedź
User
.
a dlaczego Radio Wnet tak słabo? przecież dostało tyle częstotliwości ;P
13 4
odpowiedź
User
Brylant
W poprzednim zestawieniu Zetka miała ponad 14% to jeszcze za czasów kiedy gospodarzami porannego Dzień dobry bardzo byli Karpiu i Kołodka. Czyli wniosek jest jeden Radio Zet już traci co mnie nie dziwi. Dziwie się też że porannego Dzień dobry bardzo nie prowadzą na przemiennie skoro już Starybrat wrócił. To była by najlepsza opcja a Chwytaj dzień mógłby prowadzić wtedy jeden z prowadzących właśnie Dzień dobry bardzo ale cóż wszyscy się w tym Radiu ograniczają a później są tego skutki - spadki słuchalności, źle opinie
6 0
odpowiedź