SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem w Trójmieście. Radio ZET wyprzedziło TOK FM

Liderem rynku radiowego w Trójmieście w okresie od listopada ub.r. do kwietnia br. było RMF FM. Podium uzupełniają Radio ZET i TOK FM - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od listopada 2021 roku do kwietnia 2022 roku pozycję lidera rynku radiowego w Trójmieście zajęło RMF FM. Stacja względem fali listopad 2020-kwiecień 2021 zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 17,5 proc. do 21,3 proc.

Wiceliderem było Radio ZET (wzrost z 10,2 proc. do 12,3 proc.), które wyprzedziło TOK FM (z 10,5 proc. do 11 proc.). Czwarte było Antyradio (spadek z 8,8 proc. do 7,8 proc.).

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem w Trójmieście. Radio ZET wyprzedziło TOK FM

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
M.d.
Radio gdansk 3,8%!
Wow - tak zniszczyć uwielbiane kiedyś przez lokalną społeczność rozgłośnie!!!!
Tylko pisi-pseudo-radiowcy są w stanie coś takiego uczynić.
Nie mogę tez pojąć dwóch spraw:
-jak normalnie myślący ludzie mogą tam wciąż pracować?
-i jak normalne firmy, prowadzone przez kompetentnych managerów mogą się tam reklamować??
6 0
odpowiedź
User
Sebastian
Antyradio było kiedyś na trzecim miejscu, teraz tok fm na tym samym miejscu.
0 0
odpowiedź
User
miś społeczny
Radio Gdańsk było wspaniałą nowością na rynku na pocz. lat 90-tych, gdy w Trójmieście "Trójka" nadawała jeszcze mono i taki nowy całodobowy program stereofoniczny był rewelacją. Potem to wszystko spowszedniało, weszła konkurencja, itp.
0 0
odpowiedź