SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spark Foundry z obsługą Maczfit

Agencja mediowa Spark Foundry (Publicis Groupe), nawiązuje współpracę z Maczfit Foods, należącą do Żabka Polska firmą oferującą catering dietetyczny. Będzie odpowiadać za strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów TV, radio, digital oraz OOH.

Article

Decyzja o wyborze partnera mediowego dla firmy Maczfit została podjęta w drodze przetargu, którego szczegółów firmy nie ujawniają. Przetarg był koordynowany przez firmę audytorską Media Strategy Warsaw.

- Sukces działań marketingowych w dużej mierze zależny jest od dobrego planu. Spark, dobrze rozkodował brief i odpowiedział na nasze oczekiwania.  Zaprezentował strategie mediową świetnie dopasowaną do naszych potrzeb, gwarantując realizacje założonych celów - mówi Małgorzata Wierzbicka, dyrektorka marketingu i PR w Maczfit.

Pierwsza wspólna multikanałowa kampania marki Maczfit i Spark Foundry ruszyła już w styczniu z hasłem przewodnim „Głodni Życia" na podstawie strategii i konceptu kreatywnego opracowanego przez BBDO. Nawiązuje do zaspakajania głodu nowych doświadczeń i wyzwań, a tym samym zachęca do realizowania siebie i swoich pasji. Pomocne mają być w tym gotowe posiłki oferowane przez Maczfit.

Jesienią ub.r. ambasadorką marki Maczfit została Agnieszka Radwańska.

 

Dołącz do dyskusji: Spark Foundry z obsługą Maczfit

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl