SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Party” na czele dwutygodników people w kwietniu. Tylko „Sukcesy i Porażki” ze wzrostem

W kwietniu 2018 roku liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dwutygodników people było „Party”. Prawie wszystkie magazyny zanotowały spadki, a najwięcej straciła „Gala”. Zyskały tylko „Sukcesy i Porażki” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Średnia sprzedaż ogółem dwutygodnika „Party” (Edipresse Polska) w kwietniu 2018 roku wyniosła 133 913 egz. W porównaniu do kwietnia 2017 roku była ona niższa o 15,16 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugie miejsce zajął dwutygodnik „Show” (Wydawnictwo Bauer). Zanotował on spadek wynoszący 1,77 proc. Jego średni wynik w analizowanym miesiącu wyniósł 118 371 egz.

Podium uzupełnia magazyn „Sukcesy i Porażki” (Wydawnictwo Bauer), który awansował z miejsca czwartego. Jego wynik sprzedażowy zwiększył się o 7,72 proc. do 7 974 egz. Jednocześnie był to jedyny wzrost w zestawieniu.

Z piątej na szóstą pozycję spadła „Gala” (Grupa Burda), której średni wynik zmalał najbardziej w zestawieniu - o 47,38 proc. do 31 122 egz.

W kwietniu 2018 roku w porównaniu do marca 2018 roku największym wzrostem średniej sprzedaży ogółem również pochwalić się mogło „Show” - było to 29,13 proc.

Również i tutaj największy spadek, wynoszący 35,23 proc., odnotowała „Gala”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Dołącz do dyskusji: „Party” na czele dwutygodników people w kwietniu. Tylko „Sukcesy i Porażki” ze wzrostem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl