SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tylko „Zwierciadło” zyskało w lutym. „Twój Styl” najchętniej kupowany

W lutym br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych uplasował się „Twój Styl”. Jedynym wzrostem pochwalić się mogło „Zwierciadło”, a na czele spadków znalazł się magazyn „Be Active. Dietetyka & Fitness” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w lutym 2018 roku wyniosła 157 303 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do lutego 2017 roku pismo to zanotowało spadek o 10,42 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugą pozycję - z piątej - awansował magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego średnia sprzedaż ogółem w lutym br. uplasowała się na poziomie 63 831 egz., po wzroście o 14,93 proc. - jedynym w zestawieniu.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), które spadły z miejsca drugiego. Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu uplasowała się na poziomie 58 911 egz., po spadku o 15,10 proc.

Z kolei najwięcej - 52,85 proc. - stracił magazyn „Be Active. Dietetyka & Fitness” (Edipresse Polska), którego wynik wyniósł 21 792 egz. W zestawieniu spadł on z lokaty 8. na 9.

Warto dodać, że łączone - styczniowo-lutowe - numery magazynów „Joy” (Marquard Media Polska) i „Glamour” (Grupa Burda) sprzedały się w liczbie odpowiednio 42 131 egz. i 37 914 egz.

W lutym br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca jedynym wzrostem sprzedaży ogółem (o 23,65 proc.) pochwalić się mógł „Cosmopolitan” (Marquard Media Polska).

Największy spadek w tym ujęciu odnotował magazyn „Elle” (Grupa Burda) - było to 32,49 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tylko „Zwierciadło” zyskało w lutym. „Twój Styl” najchętniej kupowany

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kicia
Nowe w Pani ..52 tysiące...minus 21 % ...brawo
odpowiedź
User
karola
Kolejny tytuł doprowadza do upadku
odpowiedź
User
Karolka
Gratulacje dla redaktor naczelnej miesięcznika PANI
odpowiedź