SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Działkowiec” liderem wśród pism ogrodniczych w lipcu, „Mój Piękny Ogród” straciła najwięcej

W lipcu br. na pozycji lidera średniej sprzedaży ogółem wśród miesięczników o ogrodnictwie uplasował się „Działkowiec”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki, a na czele pod tym względem znalazł się „Mój Piękny Ogród”.

Article

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, sprzedaż ogółem „Działkowca” (Działkowiec) w lipcu 2017 roku wyniosła 91 159 egz. W porównaniu do lipca 2016 roku zmniejszyła się o 6,91 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugi był „Przepis na Ogród” (Grupa Burda). Jego wynik uplasował się na poziomie 56 943 egz. Tytuł ten odnotował spadek sprzedaży wynoszący 26,44 proc.

Ostatnią pozycję podium zajął miesięcznik „Mam Ogród” (Phoenix Press). Jego średni wynik sprzedażowy zmniejszył się o 19,18 proc. do 55 029 egz.

Największy spadek w zestawieniu odnotował „Mój Piękny Ogród” (Grupa Burda), który w zestawieniu był piąty. W lipcu 2017 sprzedaż tego spadła o 30,73 proc. i wyniosła 26 262 egz.

W lipcu 2017 roku w porównaniu do czerwca 2017 roku również wszystkie magazyny odnotowały spadki średniej sprzedaży ogółem, a najwięcej stracił „Przepis na Ogród” - było to 12,40 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Działkowiec” liderem wśród pism ogrodniczych w lipcu, „Mój Piękny Ogród” straciła najwięcej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl