SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Starcom wśród najlepszych pracodawców Europy

Dom mediowy Starcom znalazł się w gronie czterech firm z Polski, które zdobyły tytuł Najlepszego Pracodawcy w Europie Środkowo-Wschodniej, według badania międzynarodowej firmy Hewitt Associates.

W tegorocznej edycji Badania Najlepsi Pracodawcy w Europie Środkowo - Wschodniej firma Hewitt przebadała pod kątem jakości miejsca pracy 89 708 pracowników i 1747 przedstawicieli najwyższej kadry kierowniczej z 504 firm, mających siedziby w 10 krajach Europy Środkowo-Wschodniej: Austrii, Bułgarii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Słowenii, Turcji, Polsce, Rumunii i Rosji. 

Badanie Najlepsi Pracodawcy prowadzone jest w oparciu o kompleksową metodologię, która obejmuje: kwestionariuszowe badanie zaangażowania, prowadzone na statystycznie reprezentatywnej próbie pracowników zatrudnionych w danej organizacji,  audyt HR zbierający informacje na temat narzędzi stosowanych przez dział personalny, kwestionariusz dla przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej, pozwalający na ocenę funkcji personalnej z perspektywy osób kierujących organizacją oraz wskazujący najważniejsze wyzwania rynkowe i menedżerskie. O miejscu w rankingu decyduje wynik uzyskany z dwóch wskaźników: Zaangażowania Pracowników oraz „Company Score”, który obejmuje wyniki wszystkich trzech elementów badania.

Oprócz polskiego oddziału Starcomu, wśród najlepszych pracodawców w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w kategorii dużych firm, znaleźli się również m.in.: Microsoft, GlaxoSmithKline (Węgry i Słowacja), DHL Express (Turcja), Masterfoods (Węgry), IKEA (Czechy), McDonald's (Bułgaria), Novartis (Węgry). W maju br. Hewitt Associates opublikował wyniki badania prowadzonego w Polsce. Starcom zajął w nim trzecie miejsce i otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Starcom wśród najlepszych pracodawców Europy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl