SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

StartPOP 100 SMSów

Specjalny Pakiet 100 SMSów bez limitu czasowego.

Od 20 stycznia w ofercie prepaid POP w Orange dostępna jest specjalna promocja „StartPOP 100 SMSów” dostępna w taryfie Nowy POP przy zakupie promocyjnego (specjalnie oznakowanego) pakietu startowego w cenie 20 zł (z VAT) i o wartości 20 zł do wykorzystania na rozmowy i inne usługi.
 
Każdy, kto zakupi nowy zestaw startowy POP otrzyma jednorazowo pakiet 100 SMSów do wykorzystania w ramach sieci Orange dla każdego z promocyjnych zestawów startowych. Pakiet zostanie przyznany automatycznie dla każdego numeru POP zakupionego w ramach tej promocji.
 
SMSy dostępne w ramach pakietu można wykorzystać wyłącznie w ramach sieci Orange z wyłączeniem numerów specjalnych określonych w cenniku usług w ofercie Nowy POP oraz SMSów wykonywanych w roamingu i za granice.
 
SMSy z Pakietu są wykorzystywane w:
- pierwszej kolejności przed jednostkami pochodzącymi z doładowań konta,
- drugiej kolejności po jednostkach pochodzących z promocji „SMS za 6 groszy”.
Nie ma ograniczenia czasowego na wykorzystanie Pakietu.
 
Za włączenie Pakietu nie są pobierane żadne opłaty. Po wykorzystaniu SMSów dostępnych w ramach Pakietu oraz w przypadku wysyłania SMSów nie objętych Pakietem opłata za wysłanie SMSa jest zgodna z Obowiązującym cennikiem usług w ofercie Nowy POP. W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia ilości pozostałych SMSów w Pakiecie poprzez wysłanie SMSa na numer 1444 o treści ILE - czytamy  w komunikacie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: StartPOP 100 SMSów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl