SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego liczy ugodę z Pocztą Polską

Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego zaproponowało Poczcie Polskiej ponowne przystąpienie do stowarzyszenia.

Dyrektor Generalny SMB Piotr Pokrzywa spotkał się na początku października z przedstawicielami narodowego operatora pocztowego w tej sprawie. Podczas spotkania Pokrzywa zaproponował polubowne rozwiązanie sporu, który toczy się od 3 lat - podano w komunikacie.

Poczta Polska była jednym z członków-założycieli Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. Jednak 3 lata temu operator podjął decyzję o odejściu z organizacji. Decyzja ta miała związek z zarzutami SMB wobec Poczty Polskiej o prowadzenie praktyk monopolistycznych i nieprawidłowościach we wprowadzaniu nowych taryf.

"Stale przyglądamy się działaniom Poczty Polskiej. Dostrzegamy szereg zmian w tej firmie, które skutkują lepszym otwarciem się na rynek. Poczta Polska jest ważnym graczem na rynku marketingu bezpośredniego dlatego postanowiliśmy, że przyszedł czas na zakończenie sporu, który w niczym nie pomaga rynkowi" - wyjaśnia Piotr Pokrzywa.

Poczta Polska zadeklarowała udzielenie odpowiedzi dotyczącej ponownego wstąpienia do SMB oraz zaproponowania obszarów współpracy, do końca października.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego liczy ugodę z Pocztą Polską

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl