SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sukces Discovery

3 Złote Nagrody w konkursie Promax Gold Awards dla Discovery

Discovery Networks Europe zdobyło 3 Złote Nagrody w prestiżowym konkursie Promax & BDA European Awards 2004 za przeprowadzenie kreatywnych kampanii marketingowych w Polsce w roku 2003.

Podczas oficjalnej ceremonii rozdania nagród, która odbyła się w Rzymie 23 marca 2004 roku, DNE zostało nagrodzone w trzech kategoriach: Za Najlepszy Plakat/ Reklamę Zewnętrzną (The Best Poster/Outdoor Ad), za Najlepszą Reklamę Prasową Skierowaną do Konsumentów ( Best Print Ad for Consumer) oraz w kategorii Dodatkowy Materiał Promujący (the Best Collateral Material).

Za Najlepszy Plakat/ Reklamę Zewnętrzną (The Best Poster/Outdoor Ad) uznano kampanię zmiany wizerunku Animal Planet przeprowadzoną w Polsce we wrześniu ubiegłego roku, której znakiem charakterystycznym był olbrzymi pająk wspinający się po ścianie warszawskiego hotelu Metropol.

Kolejną Nagrodę, za Najlepszą Reklamę Prasową Skierowaną do Konsumentów ( Best Print Ad for Consumer) zdobyła zorganizowana w maju 2003 roku polska kampania "Zamach w Moskwie" (Moscow Siege).

Nagrodę w kategorii Dodatkowy Materiał Promujący (the Best Collateral Material) przyznano Discovery za europejską kampanię pocztówkową Odkrycie Nefretete, przeprowadzoną na przestrzeni sierpnia i września zeszłego roku.

W odpowiedzi na przyznane prestiżowe nagrody, Arthur Bastings, Senior Vice-President & General Manager na region Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu powiedział:

"Nasze starania, by w jak największym stopniu dostosowywać się do warunków lokalnych przejawiają się nie tylko w tłumaczeniach programów na języki regionalne, ale także w dostosowywaniu wszelkich działań do potrzeb danego rynku. Sukces przeprowadzanych lokalnie kampanii marketingowych zależy w dużej mierze od kreatywnego podejścia, ale również od poziomu wiedzy na temat rynku oraz specyficznych preferencji konsumentów. Mamy wspaniały zespół marketingu, który doskonale rozumie i zna potrzeby polskich widzów i cieszy nas, że zostało to zauważone i docenione przez tak znakomitą inicjatywę jak Promax & BDA European Awards."
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces Discovery

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl