SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Krawczyk wiceprezesem wydawcy „Super Expressu”

Na stanowisko wiceprezesa spółki Time, wydającej m.in. „Super Express” i „Murator” i sprzedającej ofertę reklamową Grupy Radiowej Time, został powołany Tomasz Krawczyk. Z firmą jest związany od grudnia ub.r., wcześniej pracował m.in. w Polska Press i Mediach Regionalnych.

Tomasz Krawczyk, fot. materiały prasoweTomasz Krawczyk, fot. materiały prasowe

W zarządzie spółki Time Tomasz Krawczyk zarządza pionem wydawniczym. - Jesteśmy w trakcie realizacji ambitnej strategii, w ramach której naszymi priorytetami jest rozwój multimedialnych treści, internetowego produktu mediowego oraz nowoczesnych struktur - opisuje.

W zarządzie Time’a pozostają prezes Katarzyna Białek (jest w zarządzie od 12 lat) oraz wiceprezesi Piotr Cichocki (od 2011 roku) i Michał Hejka (od wiosny 2020 roku, zastąpił Leszka Kozioła).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Tomasz Krawczyk do zespołu spółki Time dołączył w grudniu ub.r., objął wtedy nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju, odpowiadał za jej rozwój cyfrowy.

Przedtem Krawczyk pracował w Polska Press, przez siedem lat jako dyrektor rozwoju redakcyjnego. Przygotowywał strategie internetowe, odpowiadał m.in. za tworzenie nowoczesnych struktur i produktów medialnych w obszarze wydawniczym.

Wcześniej, od 1997 roku, pracował w Grupie Media Regionalne, przejętej przez Polska Press pod koniec 2013 roku. Był tam m.in. wicedyrektorem i dyrektorem krajowym rozwoju redakcyjnego. Pracował też w spółce Pro Media.

Time wydaje dziennik „Super Express” i grupę magazynów (m.in. „Murator”), serwisy internetowe (m.in. SE.pl, Eska.pl, Murator.pl, Poradnikzdrowie.pl) oraz jest brokerem reklamowym stacji Radio Eska, Eska Rock, Radio VOX FM, Radio Supernova i Radio Plus.

W ub.r. firma osiągnęła wzrost przychodów o 5,4 proc. do 285,42 mln zł i zysku netto z 32,43 do 36,17 mln zł. Zmalały jej wpływy ze sprzedaży prasy, a wzrosły przychody reklamowe, zatrudnienie zmniejszyło się o ponad 40 etatów.