SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sylwia Niemczyk redaktor naczelną serwisu internetowego „Przekroju”

Sylwia Niemczyk objęła stanowisko redaktor naczelnej serwisu internetowego „Przekroju” i członkini zarządu Fundacji Przekrój. Wcześniej przez 15 lat pracowała w Edipresse Polska.

Sylwia NiemczykArticle

Od jesieni 2019 roku Sylwia Niemczyk była redaktor naczelną miesięcznika „Uroda Życie”, który wiosną br. przestał się ukazywać.

Ogółem Sylwia Niemczyk z Edipresse Polska była związana od 2006 roku. Pracowała tam kolejno jako dziennikarka serwisu Babyonline.pl, magazynów dla rodziców i serwisu Polki.pl, redaktor prowadząca Babyonline.pl oraz zastępca redaktor naczelnej Edipresse Content Studio.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Członkinią zarządu Fundacji Przekrój od połowy 2018 jest Joanna Domańska, dyrektor kreatywna i redaktor naczelna kwartalnika „Przekrój”. W połowie ub.r. prezesem fundacji został Tomasz Wodzyński, na początku br. z zarządu odeszła natomiast Marta Wardin, która pozostaje dyrektor wydawniczą „Przekroju”.

„Przekrój” jako kwartalnik ukazuje się od końcówki 2016 roku. Prawa do tytułu kilka lat wcześniej przejął Tomasz Niewiadomski, najpierw pismo wydawała spółka, a w grudniu 2018 roku przejęła to Fundacja Przekrój. W 2019 roku fundacja zanotowała 17,62 mln zł przychodów, z czego 1,93 mln zł ze sprzedaży, a 12,05 mln zł z darowizn. Przy 16,89 mln zł kosztów operacyjnych miała 1,72 mln zł straty netto.

W czerwcu br. kwartalnik „Przekrój” zmienił format, a jego cena egzemplarzowa wzrosła z 19,90 zł do 38 zł.

Dołącz do dyskusji: Sylwia Niemczyk redaktor naczelną serwisu internetowego „Przekroju”

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
straight
Wy, sek siści, macie problem i nie możecie się zdecydować, jak pisać: redaktor czy redaktorka, członek czy członkini?
odpowiedź
User
Fig
Brawo Sywlia :)
odpowiedź
User
Dzyndzel
17,62 mln zł przychodów,
1,,72 mln zł straty


To ile osób tam pracuje, że jadą na stracie?
odpowiedź