SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile ufundował mural oczyszczający powietrze w Warszawie

W centrum Warszawy T-Mobile odsłonił mural, który pomaga oczyszczać powietrze ze szkodliwych substancji. Malowidło jest częścią kampanii wizerunkowej, zachęcającej do podjęcia pracy u operatora.

Article

Na ścianie budynku przy ul. Chmielnej 98 pojawił się ekologiczny mural T-Mobile o powierzchni 237 mkw, który pomaga oczyszczać powietrze ze szkodliwych substancji. Wszystko dzięki użyciu specjalnych farb fotokatalitycznych, które dzięki zawartości dwutlenku tytanu neutralizują pod wpływem światła rozmaite drobnoustroje oraz zanieczyszczenia, w tym groźne dla zdrowia tlenki siarki i azotu.

Kampania wizerunkowa z muralem T-Mobile

"Mural przedstawiający pięć mocno różniących się od siebie osób, które łączy miłość do technologii, odzwierciedla podejście firmy i jej stosunek do różnorodności" - podała firma w komunikacie.

Zgodnie z założeniami strategii, T Mobile w 2040 roku chce całkowicie wyeliminować ślad węglowy z całego łańcucha dostaw. Tym razem, podczas tworzenia nowej kampanii wizerunkowej, firma postawiła na walkę z zanieczyszczeniem środowiska.

Na potrzeby kampanii firma zaprojektowała nową stronę rekrutacyjną, która zawiera aktualne ogłoszenia o pracę, najważniejsze informacje dotyczące oczekiwań, warunków i benefitów, a także m.in. materiały video, w których przedstawiciele marki opowiadają o swojej codziennej pracy, aby ułatwić kandydatom zrozumienie specyfiki pracy w danym zespole.

Dołącz do dyskusji: T-Mobile ufundował mural oczyszczający powietrze w Warszawie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kac
UFUNDOWAŁ?! Czy możecie od dziś tak pisać o każdej kampanii?
2 0
odpowiedź
User
MTracz
Jakoś mnie nie przekonuje ta stylistyka, ale eko-bajer ciekawy.
0 0
odpowiedź