SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krystyna Janda i Piotr Polk zachęcają w kampanii UNICEF, by część majątku przekazać potrzebującym (wideo)

UNICEF Polska rozpoczął kampanię pod hasłem „Ponadczasowi - Pomoc łączy pokolenia”, która ma zwrócić uwagę na znaczenie spisywania testamentów i skorzystania z możliwości przekazania części majątku potrzebującym. Przekonują do tego m.in. Krystyna Janda i Piotr Polk.

Krystyna JandaArticle

Prowadzone głównie w internecie działania mają charakter zasięgowy i informacyjny. Ich celem jest zachęcenie szerokiego grona osób do myślenia o przyszłości ich majątku. UNICEF Polska przypomina, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego swoim najbliższym. Zachęca ponadto do dzielenia się swoimi dobrami z bezbronnymi i pokrzywdzonymi, uwzględniając darowizny na rzecz wybranych fundacji i stowarzyszeń w zapisie woli.

Akcja oparta jest na formacie wideo. Przekaz kampanii został zaprezentowany w 50-sekundowym filmie z udziałem m.in. Krystyny Jandy i Piotra Polka. Wideo dedykowane kampanii promowane jest w ramach YouTube oraz na portalach społecznościowych.

Całość komunikacji dopełniają działania radiowe na antenach Tok FM, Radia Pogoda oraz Radia Złote Przeboje.

Kampania potrwa do końca października br.

Za planowanie i zakup mediów do kampanii odpowiada dom mediowy Codemedia. Za pomysł i produkcję spotu odpowiada Black Rabbit.

Dołącz do dyskusji: Krystyna Janda i Piotr Polk zachęcają w kampanii UNICEF, by część majątku przekazać potrzebującym (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
UK
Trochę to straszny pomysł reklamowy...
odpowiedź