SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Canal+ pokazuje zwiastun i plakat polskiej wersji „The Office” (wideo)

Na piątek 22 października Canal+ zapowiada premierę polskiej wersji sitocomu „The Office”. Właśnie zaprezentowano jej zwiastun i plakat.

Article

Akcja serialu „The Office PL” rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej Kropliczanka. Prezes spółki, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. - Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników Kropliczanki - czytamy w opisie fabuły serialu.

W „The Office PL” główną rolę gra Piotr Polak. Oprócz niego w serialu występują Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka

 

Za polską wersję „The Office”, tworzoną przy współpracy z BBC Studios, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, a za zdjęcia Paweł Chorzępa.

Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk, a koproducentem - Comedy Central Polska.

Canal+ Polska zapowiedział, że „The Office PL” będzie pokazywany od piątku 22 października. Nie podano jeszcze pory emisji serialu.

Ponadto nadawca na swojej platformie subskrypcyjnej Canal+ online udostępni w październiku kolejne sezony amerykańskiej wersji „The Office”: 8 października (sezon 3 i 4), 15 października (sezon 5 i 6) oraz 22 października (sezon 7, 8 i 9).

W „The Office” grali Gervais i Carrel

"The Office" to serial mockumentalny opowiadający o perypetiach pracowników spółki zajmującej się handlem papierem. Twórcami brytyjskiego pierwowzoru, pokazywanego w latach 2001-2003 przez BBC, byli Ricky Gervais i Stephen Merchant. Zrealizowano 14 odcinków, dyrektora oddziału zagrał Ricky Gervais.

Dużą popularność zdobyła też amerykańska wersja formatu, w której w główną rolę wcielił się Steve Carell. W latach 2005–2013 na zlecenie NBC nakręcono 9 serii liczących łącznie 201 odcinków.

 

Canal+ Polska ze wzrostem wpływów i zysku

W ub.r. przychody sprzedażowe grupy kapitałowej Canal+ Polska zwiększyły się o 5,2 proc. do 2,41 mld zł, a przy wzroście kosztów o 3,4 proc. do 2,16 mld zł zysk netto poszedł w górę z 88,12 do 178,25 mln zł.

Przychody grupy Canal+ Polska ze sprzedaży usług klientom wyniosły w ub.r. 1,84 mld zł, wobec 1,8 mld zł rok wcześniej.

Natomiast wpływy ze sprzedaży licencji do treści i dystrybucji filmów poszły w górę rok do roku z 344,62 do 423,26 mln zł. Wynika to z faktu, że w listopadzie 2019 roku Canal+ Polska sfinalizował kupno 70 proc. udziałów dystrybutora filmowego Kino Świat, którego wyniki uwzględnia w swoim bilansie od listopada 2019 roku.

W połowie kwietnia wspólnicy na walnym zebraniu zdecydowali, że z zeszłorocznego zysku netto spółki, który w ujęciu jednostkowym wyniósł 173,34 mln zł, 39,65 mln zł trafi na kapitał rezerwowy, a 133,68 mln zł zostanie im wypłacone jako dywidenda. Dodatkowo w listopadzie ub.r. otrzymali 188,37 mln zł zaliczki dywidendowej z kapitału rezerwowego.

Łącznie Grupa Canal+ uzyska 164,25 mln zł dywidendy, TVN Media - 103,06 mln zł, a spółka zależna Liberty Global - 54,75 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Canal+ pokazuje zwiastun i plakat polskiej wersji „The Office” (wideo)

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
widz
Wygląda jakby to było kręcone za komuny. Ja rozumiem, że jest to na formacie. Wiem jak wyglądają takie biura za granicą i być może są jak przedstawione w zwiastunie, ale większość biur w Polsce jest znacznie lepiej wyposażone, lepiej zrobione niż te na zachodzie, gdzie biura przypominają zwykle jakieś budynki gmin na jakiejś zapadłej wsi. Aby dostosować format do polskich realiów należałoby to zmienić i znacznie lepiej wyposażyć biura niż to co jest na zachodzie.
Inna rzecz: Nigdy nie widziałem, aby ktoś palił w pracy w budynku!!! To obecnie tylko chyba największa patola robi.
11 1
odpowiedź
User
Amman
Kolejny gniot niedostosowany do polskiego rynku jak ostatnio SNL, czy wcześniej różne inne formaty, które całkiem spoko ogląda się w oryginale, ale przy próbie implementacji w PL wychodzą tragicznie.
12 0
odpowiedź
User
bredny
Nie będzie źle a może być nawet dobrze. Ja będę oglądać
1 6
odpowiedź