SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TOK FM: zmiany w ramówce po odejściu Kamila Dąbrowy

Radio Tok FM wprowadza zmiany do swojej ramówki po odejściu ze stacji Kamila Dąbrowy. Na antenie pojawiły się programy prowadzone przez Pawła Sulika, Cezarego Łasiczkę i Tomasza Kwaśniewskiego, a część audycji zmienia pory nadawania.

TOK FM: zmiany w ramówce po odejściu Kamila Dąbrowy

Emitowany od poniedziałku do środy w godzinach 20.00-24.00 "Wieczór Radia TOK FM" poprowadzi dziennikarz "Gazety Wyborczej" i jej magazynu "Duży Format" Tomasz Kwaśniewski, który dotychczas gościł na antenie stacji jako współprowadzący poniedziałkowego programu "Bez Laski" (audycja pozostaje na antenie w poniedziałki o 20.00).

W poniedziałkowe wieczory będzie można usłyszeć audycje "Lornetka" i "Tłumacz/ka" - na zmianę co dwa tygodnie po 21.00. W "Lornetce" Tomasz Kwaśniewski wspólnie z Joanną Derkaczew, krytyczką teatralną, dziennikarką "Gazety Wyborczej" i zaproszonymi przez nią gośćmi, poprzez teatr (jak przez tytułową lornetkę) przyjrzy się otaczającemu nas światu. W programie "Tłumacz/ka" wystąpią tłumacze i tłumaczki, przede wszystkim literatury, którzy opowiedzą co jest ciekawego w ich pracy i czy są takie rzeczy, których tłumaczyć się nie da. Po godz. 22.00 stacja zaproponuje "Jazdę po emocjach" - audycję z udziałem psychologa poświęconą zazdrości, wstydowi, złości, pokorze, miłości i innym uczuciom.

We wtorki po 20.00 nadawany będzie program "Tylko dla dojrzałych" (o życiu po pięćdziesiątce), a po 21.00 "Kwasem i Kłosem" -audycja Tomasza Kwaśniewskiego i Alexa Kłosia, dziennikarza, performera i artysty, którzy zaproszą na spotkania z postaciami ze świata kultury i nie tylko. Po 22.00 w programie "Alternatywa" o życiu poza systemem opowiedzą ci, którym się to udało, a wtorkowy Wieczór zakończy się rozmowami ze słuchaczami o tym "Jak żyć".

Środowe pasmo wieczorne rozpocznie audycja "Materializacja" (rozmowa w "realu" z kimś, o kim głośno jest w "wirtualu"). Po 21.00 co dwa tygodnie na zmianę emitowane będą programy "Kolekcjoner/ka" (o pasji kolekcjonowania) oraz "Ciężarowcy i ciężarówki" (o tym co dają dzieci, co odbierają, czego potrzebują, jak im to zapewnić i nie dać się zwariować). Od 22.00 do końca Wieczoru Tomasz Kwaśniewski wspólnie z zaproszonym gościem i słuchaczami będą opowiadać o tym, co ich wkurza w audycji "Oburzeni".

>>> Zyskują Radio ZET, Trójka, Radio Maryja - w dół RMF i PR I

Gospodarzem sobotniego porannego pasma nadawanego od godziny 7.00 do 12.00 będzie Paweł Sulik, znany słuchaczom stacji z rozmów z obcokrajowcami o Polsce w programie "Los Polandos". Ta audycja nadawana dotychczas w niedzielę zostanie przeniesiona na sobotę na godzinę 11.00. Zmieni się także sobotni układ innych programów - wcześniej będzie można usłyszeć audycje "Strefa Szefa" (o 13.00), "Lego Logos" (od 14.00) i "Skołowani" (od 15.00), a później: "Światopodgląd" (o godz. 12.00), pasmo "Weekend dla ducha i ciała" (w godz.16.00 - 20.00), "Rozmowy o pomaganiu" (o 20.00), "WWWJazz" (o 22.00) i "W stylu Retro" (o 23.00).

Niedzielne pasmo poranne poprowadzi Cezary Łasiczka, dotychczasowy prowadzący "Off Czarka" oraz programu satyrycznego "Doobie Nights". W niedzielę w godz. 8.00-11.00 na antenie pojawią się nowe audycje, m.in. "Śniadanie na trawie", którego współprowadzącymi będą Karolina Głowacka i Wojciech Olszak (o godz. 9.00), a później znane już wcześniej słuchaczom TOK FM "Spis Treści" (o godz. 11.00) i "Lekcja religii" (o 12.00). W późniejszych godzinach nadawane będą w niedziele: pasmo "Weekend dla ciała i ducha" (w godz. 14.00-18.00) oraz "Magazyn motoryzacyjny" (o 18.00) i "Z niejednego pieca" (o 21.00).

Dotychczas wieczorne pasmo od 20.00 do 24.00 w poniedziałki, wtorki i środy oraz weekendowe poranki prowadził w TOK FM Kamil Dąbrowa. W drugiej połowie października br. został on szefem radiowej Jedynki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TOK FM: zmiany w ramówce po odejściu Kamila Dąbrowy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
laszlo
bez Dąbrowy to będzie już inne radio. szkoda że odszedł.
8 8
odpowiedź