SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Florkiewicz, Jacek Gratkiewicz, Marek Smółka i Paweł Orlikowski żegnają się z Radiem ZET

Z Radia ZET (należącego do Eurozetu) odchodzą prezenter Tomasz Florkiewicz oraz dziennikarze Jacek Gratkiewicz, Paweł Orlikowski i Marek Smółka.

Od lewej: Tomasz Florkiewicz i Jacek GratkiewiczArticle

Według naszych ustaleń Marek Smółka rozstał się ze stacją w zeszłym tygodniu, a Tomasz Florkiewicz, Jacek Gratkiewicz i Paweł Orlikowski - w poniedziałek. Ich odejście potwierdziła nam rzeczniczka prasowa Eurozetu.

Tomasz Florkiewicz był związany z Radiem ZET przez 12 lat. Poprzednio przez 2,5 roku wspólnie z Agnieszką Kołodziejską prowadził poranne pasmo „Dzień dobry bardzo”. Z początkiem kwietnia wprowadzono ramówkę, w której gospodarzami tej audycji są Damian Michałowski i Michał Korościel. Przedtem Florkiewicz był gospodarzem innych pasm w ciągu dnia.

Jacek Gratkiewicz i Marek Smółka pracował w Radiu ZET przez 9 lat. Obaj redagowali i prowadzili serwisy informacyjne. Gratkiewicz przygotowywał też przeglądy prasy, a Smółka był reporterem. Jacek Gratkiewicz wcześniej pracował w Chillizet, a Marek Smółka - w Tok FM i RMF FM.

Z kolei Paweł Orlikowski dołączył do zespołu Radia ZET w połowie 2014 roku. Początkowo był asystentem wydawcy, a od września ub.r. przygotowywał i prowadził wiadomości drogowe.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. Radio ZET miało 12 proc. udziału w rynku słuchalności, zajmując drugiej miejsce za RMF FM, które zanotowało 26 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej