SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Krzyżak za Michała Szułdrzyńskiego na czele działu krajowego „Rzeczpospolitej”

Tomasz Krzyżak objął funkcję szefa działu krajowego w „Rzeczpospolitej” (Gremi Business Communication). Pełniący ją poprzednio Michał Szułdrzyński został pierwszym zastępcą redaktora naczelnego dziennika.

Tomasz Krzyżak, fot. „Rzeczpoczpolita” Article

- To normalna ścieżka awansu kariery w redakcji. Michał Szułdrzyński jako pierwszy zastępca redaktora naczelnego odpowiada obecnie za wszystkie stanowiska dziennikarskie: i w internecie, i w wydaniu gazetowym, a Tomek Krzyżak będzie zarządzał działem krajowym - opisuje portalowi Wirtualnemedia.pl Bogusław Chrabota, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”.

Michał Szułdrzyński funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego dziennika objął w kwietniu br.

Tomasz Krzyżak jest związany z „Rzeczpospolitą” od ponad trzech lat, zajmuje się głównie tematyką Kościoła. Wcześniej pracował m.in. w tygodniku „Wprost”, „Życiu Warszawy” i „Ozonie”, napisał m.in. biografię św. Maksymiliana M. Kolbego i abp. Józefa Michalika.

Według danych ZKDP w kwietniu br. średnia sprzedaż ogółem „Rzeczpospolitej” wynosiła 54 805 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Krzyżak za Michała Szułdrzyńskiego na czele działu krajowego „Rzeczpospolitej”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
telewidz
No cóż, to tacy jak Hajdarowicz, Szułdrzyński i Stankiewicz sprawili, że już od lat nie kupuję rzepy.
17 14
odpowiedź
User
Marek, Wrocław Szczepin
I tylko szkoda, że tak trudno kupić "RZ", o Plusie Minusie" nie wspominając. We Wrocławiu w wielu punktach sprzedaży w ogóle nie ma "RZ". Nie wiem czyja to wina, ale tym sposobem nagania się czytelników innym.
12 9
odpowiedź
User
Do Marka
Na szczęście jest e-wydanie i wersja mobilna
8 9
odpowiedź
User
Rox
Rzeczpospolita wydaje się jedyną poważną gazetą w Polsce, która stara się zachowywać jako taką obiektywność. Artykuły mają zabarwienie centro-lewicowe czy liberalne, plus minus wyraźnie konserwatywny. Artykuły p. Krzyżaka czytam z przyjemnością. Szułdrzyński czasem na siłę stara się być za a nawet przeciw
14 8
odpowiedź
User
Stycznikbis
Pan redaktor Szuldrzyński dostał kopa w górę bo miejsce potrzebne było dla następnego pismaka manipulanta, pretorianina PiS, bo tak należy pana Krzyżaka traktować. Pierwszy wywiad w trójce o tym świadczy. Sprawa TK to wewnętrzna sprawa Polski, mówi. Otóż nie panie Krzyżaku, od czasu kiedy minister Waszczykowski wezwał Komisję Wenecką jest to sprawa europejska. I logicznie myślącym właściwie wykształconym ludziom jest to jasne. Pismakom oczywiście nie, ale to zupełnie inna kategoria piszących. Piszących ?!
8 8
odpowiedź