SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Żurański: Dominik Libicki to sprawny i charyzmatyczny menedżer

- Dominika Libickiego jest menedżerem o silnej osobowości, szerokich kompetencjach oraz silnej determinacji i ogromnym zaangażowaniu - pisze Tomasz Żurański, prezes Vectry.

Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectra Article

Dominik Libicki dał się poznać jako bardzo sprawny i charyzmatyczny menedżer, który niemal od podstaw zbudował największą dziś polską platformę satelitarną i jedną z największych w Europie. Ma też swój bardzo znaczący wkład w rozwój całej grupy medialno-telekomunikacyjnej Polsatu. Uzyskanie i utrzymywanie tak znaczącej przewagi na bardzo konkurencyjnym rynku jest możliwe nie tylko dzięki mądrym i odważnym decyzjom inwestycyjnym Pana Solorza. W ogromnej mierze jest ono zasługą Dominika Libickiego - menedżera o silnej osobowości, szerokich kompetencjach oraz silnej determinacji i ogromnym zaangażowaniu. Wierzymy, że dzięki tym cechom Dominik będzie w dalszym ciągu pozytywnie wpływał na rozwój polskiej branży medialnej i telekomunikacyjnej.

Myślę, że nowy prezes, pochodzący z wewnątrz organizacji, to mądry wybór, który między innymi zapewni ciągłość kultury korporacyjnej oraz pełne rozumienie firmy i jej otoczenia. Panu Tomaszowi Gillnerowi-Gorywodzie, nowemu prezesowi Cyfrowego Polsatu, życzymy sukcesów w realizacji zadań biznesowych.


Tomasz Żurański, prezes operatora kablowego Vectra

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Żurański: Dominik Libicki to sprawny i charyzmatyczny menedżer

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
leni
Każdemu ten pan chce dogodzić
9 8
odpowiedź
User
Dekoder
Sukces polegał nie na wyjątowych zdolnościach tego Pana lecz na tym że setki tysięcy ludzi we wioskach miało kiepski odbiór tv z nadajników naziemnych więc brali te dekodery bo innego wyjścia nie mieli sukces tego nadawcy był spowodowany bardzo póżnym wprowadzeniem naziemnej tv-cyfrowej w Polsce co pewnie nie odbyło się bez maczania w tym łapek kablówkek, polsatów i cyfry plus , obecnie ci ludzie z tego rezygnują i jest odpływ abonentów.
9 8
odpowiedź