SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Trójce nowe pasmo muzyczne, Anna Popek już nie przed południem

Niedzielna audycja Anny Popek „Leniwe przedpołudnie” na stałe została przesunięta w ramówce radiowej Trójki na popołudnie. Przed południem pojawiło się nowe pasmo - „Trójka Cafe”.

Anna Popek (screen: YouTube/JastrzabPost)Article

Audycja Anny Popek została przesunięta z godz. 11:05 na 13:05, w związku z tym zmieniono jej nazwę z „Leniwego przedpołudnia” na „Leniwe popołudnie”. Tak jak wcześniej jej wydanie trwa prawie godzinę. Audycja w ramówce Trójki zadebiutowała w listopadzie 2020 roku.

Wcześniej, od lipca 2019 roku, Anna Popek prowadziła w stacji krótki cykl „Program obyczajowy” dotyczący savoir-vivre’u. Dziennikarka współpracuje też z Polskim Radiem 24 - ma tam audycję „Między nami kobietami”, emitowaną w środy o godz. 23:35.

Popek od ponad dwóch dekad jest związana z Telewizją Polską. W kwietniu br. po siedmiu latach przerwy wróciła natomiast do „Pytania na śniadanie”, latem współprowadziła cykl „Biesiada Polska”, w połowie lipca br. wróciła do cykl „W kontrze” w TVP Info. Wcześniej była gospodynią wielu różnych programów. Od wiosny 2017 do połowy 2018 roku była szefową PAP Life, lifestylowego serwisu Polskiej Agencji Prasowej.

Przesunięcie audycji Anny Popek na później to część większych zmian w niedzielnej ramówce Trójki. Wprowadzono je w letniej ramówce i pozostawiono we wrześniu. Przede wszystkim pojawiło się nowe, trzygodzinne pasmo muzyczne „Trójka Cafe”. Audycja zaczyna się o 10:05, jej gospodarzem jest zwykle Tomasz Miara.

W konsekwencji z ramówki wypadł godzinny cykl Tomasza Miary „Czy już państwo słyszeli?”, emitowany o godz. 10:05. Natomiast dwugodzinna audycja „Spotkania trzeciego stopnia” Michał Żołądkowskiego została przesunięta z godz. 12:05 na 14:05.

Żołądkowski wiosną br. został kierownikiem redakcji muzycznej Trójki. Do zespołu stacji dołączył w październiku ub.r., wcześniej był m.in. dyrektorem muzycznym w Radiu Wawa i Radia Kolor.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Trójka zyskuje

Według badania Radio Track od czerwca do sierpnia br. Trójka miała 2,1 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 1,6 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: W Trójce nowe pasmo muzyczne, Anna Popek już nie przed południem

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
JW
A co tu komentować?
odpowiedź
User
JW
A co tu komentować?
odpowiedź
User
Jener
Ja bardzo proszę, żeby poprosić pana Żołądkowskiego o niemówienie ,,y” po niemal każdym słowie. Przecież już nawet przedstawia się: witam y państwa y serdecznie y Michał y Żołądkowski. Proszę posłuchać i powiedzieć, czy tak nie jest. Y bardzo proszę.
odpowiedź