SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trójka odświeża „Informator ekonomiczny”. Gospodarzami Zadrożna i Jagiełowicz

Radiowa Trójka wprowadza na antenę nową odsłonę programu „Informator ekonomiczny”. Jego gospodarze Sylwia Zadrożna i Marcin Jagiełowicz będą rozmawiać z ekspertami.

W nowej odsłonie „Informatora ekonomicznego” Sylwia Zadrożna i Marcin Jagiełowicz będą omawiać wydarzenia gospodarcze wspólnie z ekspertami. W gronie gości audycji będą Paweł Rochowicz z „Rzeczpospolitej”, Grzegorz Nawacki i Łukasz Korycki z „Pulsu Biznesu”, Sylwia Czubkowska (m.in. współtworząca „Techstorie”), Agnieszka Durlik z Krajowej Izby Gospodarczej, Jakub Wiech z Energetyka24), Katarzyna Mokrzycka z 300gospodarka, Maciej Samcik z Subiektywnie o finansach, Adam Czerniak z Polityki Insight) i Andrzej Kubisiak z Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

- Świat gospodarki codziennie dostarcza nam dużo ważnych informacji, które mają wpływ na nasze życie, na nasz domowy budżet, dlatego warto je skomentować z gośćmi, którymi będą znani publicyści i ekonomiści. A z rozmów z nimi wiem, że i oni nie mogą się już doczekać wizyt w studiu Trójki na Myśliwieckiej 3/5/7 - podkreśla Sylwia Zadrożna.

Charakterystyczny sygnał „Informatora ekonomicznego”, czyli motyw zaczerpnięty z bajki o krasnoludkach, został odświeżony, ale sedno programu pozostaje niezmienne: opowiadanie o ekonomii z uwzględnieniem perspektywy i potrzeb odbiorców.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Telmińska i Artur Wolski w nowej audycji Polskiego Radia 24

„Informator ekonomiczny” jest emitowany w Trójce od poniedziałku do czwartku o godz. 9.30. W piątek po godz. 9 rozgłośnia nadaje natomiast inną audycję o tematyce gospodarczej - „Winien i ma”, który do połowy grudnia ub.r. prowadził Wojciech Surmacz, ówczesny prezes Polskiej Agencji Prasowej.

Według badania Radio Track od listopada ub.r. do stycznia br. Trójka miała 2 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 2,2 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Trójka odświeża „Informator ekonomiczny”. Gospodarzami Zadrożna i Jagiełowicz

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
)](
A jak tam ciepły Dubajczyk kiedy jedzie wysmarować się nutella?
odpowiedź
User
A
Małymi krokami ale już są znaczne zmiany dla ucha i dla oka. Serwisy bardziej strawne. Projekt Z Osieckiej wybitny i wyborny. Wywiady, zaproszenia, zajawki nowych audycji, posty promujące nowych redaktorów. Inna oprawa graficzna postów na FB Trójki. Obecność dziennikarzy w mediach społecznościowych z naczelnymi rozmawiającymi ze słuchaczem. Informacje zwrotne na prośby i uwagi słuchaczy. Sygnalizowanie zmiany komunikacji ze słuchaczem (nareszcie). Liczne relacje - w tym z telefonem Trójki - czyli można dzwonić i normalnie porozmawiać. Całkowita zmiana wizerunku, posty z serca radia, życia redaktorów - jubileusz Z. Sylwin. I co raz częściej oznaczana Trójka przez słuchaczy, słucham Trójki - relacje FB. Jeszcze tylko więcej autorskich audycji, później zmiana strony www i poprawa aplikacji. A w przyszłości festiwale, kultura, gadżety, kubeczki, współprace, reklamodawcy... Będzie dobrze.
odpowiedź
User
Słuchacz
Ogólnie są duże zmiany i pod każdym względem na lepsze. Tak trzymać!
odpowiedź