SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trwa 16. edycja konkursu PiK 2010

Jeszcze do czwartku można zgłaszać kandydatów do 16. edycji Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego (PiK 2010), w którym mogą wziąć udział pracownicy i współpracownicy oddziałów terenowych TVP.

Trwa 16. edycja konkursu PiK 2010

Finał przeglądu PiK 2010 odbędzie się w dniach 4 – 6 listopada w Poznaniu, a główne nagrody zostaną wręczone w pięciu kategoriach: najlepszy program informacyjny (Grand Prix), autor najlepszej relacji reporterskiej, autor najlepszego reportażu, autor najlepszej rozmowy/debaty oraz najlepszy prezenter.

Plebiscyt PiK 2010 organizowany jest przez Akademię Telewizyjną TVP we współpracy z Biurem Koordynacji Programowej, TVP Info, Biurem Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Biurem Marketingu oraz oddziałem TVP w Poznaniu.

Wszyscy uczestnicy konkursu będą oceniani przez jury, powołane przez zarząd TVP. Jak powiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Janusz Cieliszak, szef Akademii Telewizyjnej TVP, skład jury będzie podany do publicznej wiadomości dopiero pod koniec października.

– Wynika to z faktu, że chcemy uniknąć ewentualnych nacisków na członków tego gremium – podkreśla Cieliszak.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trwa 16. edycja konkursu PiK 2010

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl