SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzech chętnych do kampanii Ministerstwa Infrastruktury dla seniorów

Trzy oferty wpłynęły w odpowiedzi na przetarg Ministerstwa Infrastruktury dotyczący wyboru agencji do zrealizowania kampanii adresowanej do osób powyżej 60. roku życia dotyczącej poprawy ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Jej budżet 1,6 mln zł.

Article

Przetarg dotyczy zaplanowania, przygotowania i przeprowadzenia ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej działań skierowanych do osób powyżej 60 roku życia dotyczących poprawy ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zaplanowano m.in. 50 warsztatów bezpieczeństwa ruchu drogowego skierowanych do osób powyżej 60 roku życia, w każdej z 50 lokalizacji wskazanych przez resort, szkolenia dla kierowców powyżej 60. roku życia.

Oferty w nim złożyły trzy firmy: Centrum Tłumaczeń, Doradztwa i Edukacji Pragmatic (z ceną 1,7 mln zł), Sun&More (1,08 mln zł) oraz konsorcjum agencji Grupa Eskadra i Introduction To Higher Level (1,31 mln zł).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wybrana agencja będzie odpowiadać m.in. za prowadzenie działań informacyjnych o prowadzonej akcji, aktywności na portalu Seniornadrodze.pl. wraz z prowadzeniem, przygotowaniem nowej odsłony graficznej portalu i jego aktualizacją.

O wyborze zwycięskiej firmy zdecydują: wstępna koncepcja organizacji i przeprowadzenia akcji (waga: 10), opis propozycji dodatkowych działań informacyjnych o prowadzonej akcji (waga: 30), cena (waga: 60). Umowa z wybraną agencją zostanie zawarta na 6 miesięcy. Budżet kampanii to blisko 1,6 mln zł.

 

 

Dołącz do dyskusji: Trzech chętnych do kampanii Ministerstwa Infrastruktury dla seniorów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl