SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN dołącza do inicjatywy na rzecz uczciwej reklamy

Grupa TVN przystąpiła do zainicjowanej przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB akcji na rzecz uczciwej reklamy.

Maciej Maciejowski Article

- Wierzymy, że dołączając do grona sygnatariuszy tej inicjatywy możemy skutecznie współdziałać na rzecz osłabienia pozycji piratów. Uświadomienie wszystkim uczestnikom rynku, że ich reklamy mogą wspierać piratów jest bardzo dobrą inicjatywą IAB - mówi Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN, odpowiedzialny za rozwój biznesu.

Sygnatariusze porozumienia współpracują z reklamodawcami, domami mediowymi i innymi podmiotami związanymi z reklamą internetową. Celem współpracy jest podejmowanie działań antypirackich.

Inicjatywa została ogłoszona podczas Forum IAB 2014 w czerwcu br. Patronatem honorowym objęło ją Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN dołącza do inicjatywy na rzecz uczciwej reklamy

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
polpot
hurra
12 8
odpowiedź
User
sehn
tvn i uczciwość - to żart na dzień dobry??
9 12
odpowiedź
User
a
Oczym bredzi ten Pan udajacy członka zarządu ? niestety ale to patologii ideologii kiedy członek wychodzi z ramienia TVN
10 12
odpowiedź