SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tygodnik Powszechny w Onet

Tygodnik Powszechny dostępny jest on-line

Jeden z najbardziej zasłużonych dla polskiej kultury tytułów prasowych, krakowski Tygodnik Powszechny, dostępny jest on-line w portalu internetowym Onet.pl na stronach nowego serwisu Tygodnik.onet.pl (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

      

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

Serwis oferuje uzytkownikowi portalu także pakiet mechanizmów interaktywnych. Forum umożliwia wymianę komentarzy on-line. Link "Listy do redakcji" pozwala na błyskawiczne wysłanie korespondencji, natomiast najświeższe informacje on-line gwarantuje newsletter "Gazetka Tygodnik", który Internauta może zamówić bezpłatnie po wpisaniu w odpowiednie pole swojego adresu e-mail.

Oprócz aktualnych felietonów dostępne jest również ich archiwum (między innymi teksty pióra Wisławy Szymborskiej, Stanisława Lema czy Czesława Miłosza). Serwis będzie regularnie rozbudowywany, także o wcześniejsze numery Tygodnika, co pozwoli na korzystanie z potężniejącego z tygodnia na tydzień zbioru wielu cennych tekstów.

Redaktor Naczelny Tygodnika Powszechnego, ks. Adam Boniecki, powiedział w związku z otworzeniem serwisu w portalu Onet.pl:: "Redagowanie Tygodnika Powszechnego, powołanego do życia zaraz po wojnie przez krakowskiego metropolitę arcybiskup Adama Stefana Sapiehę od początku zostało powierzone ludziom świeckim. Fakt, że jest to katolickie pismo społeczno-kulturalne określa jego orientację, jednak nie angażuje w odpowiedzialność za jego treść władzy kościelnej. Na łamach TP zabierają głos ludzie wierzący i niewierzący. Pismo podejmuje trudne tematy etyczne, religijne, kościelne. Sprawy wiary traktuje poważnie, stąd bywa czasem uważane za pismo trudne. W toczących się w Polsce debatach w sprawach kultury, sztuki, polityki, ekonomii, zabierają głos na łamach znakomici, współpracujący z pismem autorzy.
Czytelnikiem Tygodnika Powszechnego zawsze był i nadal jest człowiek myślący, bez względu na wiek, płeć i formalne wykształcenie. Redakcja z radością podejmuje inicjatywę Onetu i serdecznie wita nowych Czytelników, którzy dzięki tej inicjatywie trafią na strony Tygodnika".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tygodnik Powszechny w Onet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl