SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Uber: nowe rozwiązania dla małych i dużych firm

Firma Uber udostępniła nowe rozwiązania dedykowane klientom biznesowym. Z myślą o małych i średnich firmach wprowadzona została funkcjonalność Profile Służbowe, a dużym organizacjom udostępniona została platforma do zarządzania wszystkimi przejazdami w ramach przedsiębiorstwa.

Article

Profile Służbowe to nowa funkcja Uber pozwalająca każdemu użytkownikowi na rozdzielenie przejazdów prywatnych i służbowych za pomocą jednego kliknięcia w ramach tej samej aplikacji. Skierowana do osób z jednoosobową działalnością gospodarczą i małych oraz średnich przedsiębiorstw oferta daje także możliwość pobierania faktur za każdy przejazd. Jednorazowe wypełnienie danych firmy w zakładce na stronie sprawia, że raz w miesiącu użytkownik otrzymuje mailem wszystkie faktury.

Firma może udostępnić pracownikom jedną kartę płatniczą, którą każdy przypisze do swojego konta Uber. Może też zwracać pracownikom koszty przejazdów na podstawie przesyłanych przez nich faktur.

Usługa Profili Służbowych jest darmowa. We wszystkich miastach w Polsce obowiązują te same ceny przejazdów za pośrednictwem aplikacji Ubera, a rezygnacja z korzystania z Profili Służbowych nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami i dodatkowymi kosztami.

Dla dużych korporacji Uber uruchomił odrębny produkt - Uber dla Firm. Jest to platforma umożliwiająca firmom zatrudniającym powyżej 50 pracowników zarządzanie przejazdami służbowymi z poziomu jednego panelu. Daje także możliwość wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z przejazdów służbowych, np. do określonych dni tygodnia, godzin bądź tras przejazdu. Oferta jest dostępna we wszystkich polskich miastach, w których jest obecny Uber.

Uber podaje, że Polska jest trzecim największym rynkiem firmy na terenie Unii Europejskiej, po Wielkiej Brytanii i Francji. Obecnie Uber oferuje swoje usługi w 7 miastach w Polsce, a do końca roku liczba ta ma wzrosnąć do 10. Polska znajduje się także wśród 15 państw na świecie (spośród 68 z dostępną aplikacją Ubera), w których Uber oferuje swoje usługi w więcej niż 5 miastach.

  • Więcej informacji:
  • Uber
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Uber: nowe rozwiązania dla małych i dużych firm

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
enzo
Kod na darmowy przejazd do 25 zł dla nowych użytkowników UBER:
TFY3U
odpowiedź