SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Beata Tadla, Jarosław Kret, Popek, Renata Kaczoruk, Littlemooonster96 wśród uczestników „Tańca z Gwiazdami”

W piątek, 2 marca 2018 roku o godz. 20.05 Telewizja Polsat rozpocznie emisję ósmej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W nowych odcinkach muzycznego show zatańczą m.in. Beata Tadla, Jarosław Kret, Popek, Renata Kaczoruk, Littlemooonster96.

O tym, że Telewizja Polsat wiosną 2018 roku planuje pokazać kolejną edycję „Tańca z Gwiazdami”, portal Wirtualnemedia.pl informował jako pierwszy w październiku ub.r. Dotychczas Polsat pokazał siedem edycji programu - show na antenie stacji oglądać można było w piątkowe wieczory podczas każdej ramówki wiosennej i jesiennej, począwszy od marca 2014 roku do maja 2017 roku (w latach 2005-2011 format emitowany był w TVN).

Jesienią ub.r. Polsat zamiast kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami” wyemitował wysokobudżetowe reality-show „Wyspa przetrwania”, które notowało słabe wyniki oglądalności - jego średnia widownia wyniosła 1,17 mln widzów. Było to aż o 1,74 mln osób mniej niż „Taniec z gwiazdami” pokazywany w tym paśmie rok wcześniej.

Premierowe odcinki ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami” na antenie Polsatu będzie można oglądać w piątki o godz. 20.05, począwszy od 2 marca 2017 roku. W nowych odcinkach muzycznego show zatańczą m.in. Beata Tadla, Jarosław Kret, Popek, architekt, blogerka i lekarz medycyny estetycznej.

Pełna lista uczestników (i ich partnerów tanecznych) ósmej edycji programu:

Beata Tadla (prezenterka) i Jan Kliment
Katarzyna Dziurska (mistrzyni świata fitness) i Tomasz Barański
Littlemooonster96 (blogerka) i Rafał Maserak
Martyna Kupczyk (architekt) i Żora Korolyov
Renata Kaczoruk (modelka) i Michał Jeziorowski
Wiktoria Gąsiewska (aktorka) i Oskar Dziedzic
Antoni Smykiewicz (wokalista) i Agnieszka Kaczorowska
Krzysztof Gojdź (lekarz medycyny estetycznej) i Walerija Żurawlowa
Dariusz Wieteska (aktor) i Kasia Vu Manh
Popek (muzyk i zawodnik MMA) i Janja Lesar
Jarosław Kret (prezenter pogody) i Lenka Klimentowa

Telewizja Polsat nie podaje żadnych informacji na temat składu prowadzących i jurorów programów. Wiadomo jednak że w ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami” w jury z problemów zdrowotnych nie zasiądzie Beata Tyszkiewicz.

Przypomnijmy, że poprzednie edycje dancing-show prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a oprócz Beaty Tyszkiewicz uczestników oceniali: Iwona Szymańska-Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Warto dodać, że w spocie prezentujących uczestników ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami” pojawia się również Krzysztof Ibisz, co może oznaczać że będzie miał on w programie nową rolę.

Ostania odsłona muzycznego widowiska pokazywana była w wiosennej ramówce ub.r. Oglądało ją średnio 2,66 mln widzów, co przełożyło się na 17,91 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,45 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,86 proc. w grupie 16-59.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 10,91 proc.

Dołącz do dyskusji: Beata Tadla, Jarosław Kret, Popek, Renata Kaczoruk, Littlemooonster96 wśród uczestników „Tańca z Gwiazdami”

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kultura
Kto to pisał? Popek - zawodnik MMS? Poprawcie szybko :)
0 0
odpowiedź
User
anonim
Ciekawe zagranie z Ibiszem. Szczerze mówiąc widzę jego udział jako ustawkę, gdzie podczas pierwszej eliminacji wybiega i mówi "Nie, nikt nie odpada, wracam do prowadzenia", ale czas pokaże.
0 0
odpowiedź
User
aZaliż
A gdzie są tytułowe gwiazdy?
0 0
odpowiedź