SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zoltan Bodnar, Tomasz Dakowski i Tomasz Izydorczyk odchodzą z UPC Polska

Pracę jako członkowie zarządu UPC Polska zakończyli Zoltan Bodnar, Tomasz Dakowski i Tomasz Izydorczyk. Obowiązki Bodnara przejmuje Jany Fruytier, a Dakowskiego - Lucian Mataoanu.

Article

Odejście z UPC Polska członów zarządu Zoltana Bodnara, Tomasza Dakowskiego i Tomasza Izydorczyka, o czym jako pierwszy poinformował serwis Telko.in., zostało potwierdzone przez rzecznika prasowego firmy.

Tomasz Dakowski i Tomasz Izydorczyk dołączyli do zarządu operatora w lutym ub.r. Dakowski zarządza w firmie obszarem sprzedaży i utrzymania klientów, był z nią związany od 2013 roku. Izydorczyk od października 2015 roku był w spółce dyrektorem marketingu. Zoltan Bodnar był dyrektorem finansowym UPC Polska od września 2014 roku, a wcześniej pracował m.in. w UPC Węgry.

Funkcję dyrektora sprzedaży i utrzymania klientów przejmie Lucian Mataoanu, który w UPC Polska pracuje od stycznia br., a wcześniej był związany m.in. z UPC Rumunia i Vodafone. Natomiast stanowisko dyrektora finansowego obejmie Jany Fruytier, który pracuje w grupie Liberty Global od 2013 roku, poprzednio był jej dyrektorem finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Mataoanu i Fruytier nie wejdą na razie do zarządu UPC Polska.

W zarządzie UPC Polska zasiadają obecnie Frans-Willem de Kloet (od marca ub.r. jest prezesem firmy), Jakub Kłoczewiak, Jerzy Gołębiowski, Beata Stola i Janusz Nowak.

Na koniec trzeciego kwartału ub.r. UPC Polska miało 1,43 mln klientów, z których 1,21 mln korzystało z usługi telewizyjnej, 1,09 mln - z internetowej, a 631,9 tys. - z telefonicznej. W październiku ub.r. firma podpisała przedwstępną umowę zakupu Multimedia Polska za 760 mln dolarów.

Dołącz do dyskusji: Zoltan Bodnar, Tomasz Dakowski i Tomasz Izydorczyk odchodzą z UPC Polska

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tmk
Tyle ze Stoli i Kloczewiaka dawno juz w UPC nie ma, doucz sie redakcjo
odpowiedź
User
bla bla
o rany w UPC też odchodzą , w GW zwolniono 160 osób niedawno . " Wina ...PIS-u oczywiście "
odpowiedź
User
Ddd
Bodnar odszedł a w dalszej części artykułu nadal jest w zarządzie ;)
odpowiedź