SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Vectra dla małych i średnich przedsiębiorstw

Vectra wzbogaca portfolio usług o ofertę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.

Vectra dla małych i średnich przedsiębiorstw

Pakiet zawiera szybki dostępu do internetu Flashnet, telefon stacjonarny, internet mobilny i telewizję cyfrową, a także wiele elementów, które do tej pory były udostępniane tylko dużym przedsiębiorstwom: wirtualna centralka (IVR), fax na e-mail, kolejkowanie i nagrywanie rozmów (call center) oraz flash phone – usługa umożliwiająca klientom nawiązanie bezpłatnego połączenia głosowego z firmą za pomocą strony internetowej.

Oferta usług Vectry przeznaczonych dla biznesu obejmuje trzy abonamenty telefonii stacjonarnej, trzy przepływności internetu, cztery pakiety telewizji cyfrowej i usługę mobilnego internetu.


 


W najwyższym wariancie pakiet zawiera nieograniczoną liczbę darmowych połączeń na numery lokalne i międzymiastowe, stacjonarny dostęp do internetu o prędkości do 64 Mbit/s (pobieranie) i 8Mbit/s (wysyłanie), pakiet telewizyjny telewizji cyfrowej przeznaczony do publicznego udostępniania (kanały informacyjne, ogólne, muzyczne, popularno-naukowe, dziecięce) oraz mobilny dostęp do internetu z limitem 4 GB miesięcznie.
 

Początkowo oferta będzie dostępna na terenie Śląska. Następnie jej zasięg ma być rozszerzany na kolejne miasta, by docelowo objąć terytorium całego kraju.

Dla firm posiadających więcej niż jedną lokalizację została przygotowana możliwość skorzystania z oferty telefonii IP, świadczonej na łączach innego operatora. W ten sposób wszystkie połączenia głosowe, wykonywane z telefonów firmowych, rozliczne będą z jednego konta. Opcja ta pozwala też na wykorzystanie telefonu Vectry w dowolnym miejscu posiadającym dostęp do internetu. Wśród usług dodanych jest również możliwość nagrywania rozmów, wraz z możliwością ich archiwizacji przez 3 miesiące oraz możliwość ustalenia limitu połączeń wychodzących.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.vectra.pl/biznes.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Vectra dla małych i średnich przedsiębiorstw

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Vectranet
Vectranet - od 2 lat taki sam dowload i upload. mimo że "zwiększałem prędkość".1mbps/50kbps
odpowiedź