SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Veracomp został partnerem specjalnym Netii

Veracomp SA podpisał umowę z firmą Netia SA, największym niezależnym operatorem telefonii przewodowej w Polsce.

W ramach zawartego kontraktu dystrybutor zbuduje w Polsce sieć sprzedaży pośredniej rozwiązań telekomunikacyjnych Netii dla firm.

Veracomp rozszerzy ofertę o usługi telekomunikacyjne Netii dla klientów biznesowych m.in. usługi głosowe, dostępu do Internetu, transmisji danych i sieci inteligentnych. Umowa umożliwia również tworzenie wspólnych pakietów składających się ze sprzętu teleinformatycznego (z oferty Veracomp) oraz komplementarnej usługi telekomunikacyjnej (z oferty Netii). Zestawy będą stanowić kompletne rozwiązania teleinformatyczne w konkurencyjnej cenie.

Jako pierwszy na rynku pojawi się pakiet składający się z systemu komunikacji konwergentnej Avaya IP Office oraz wybranej usługi głosowej Netii. Zarówno sprzęt, jak i usługi w ramach pakietu oferowane będą w specjalnych cenach.

Veracomp kieruje usługi oraz gotowe zestawy do firm integratorskich, które wdrażają rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne w przedsiębiorstwach i instytucjach. W ten sposób integratorzy będą mogli rozszerzyć swoją ofertę, a także zyskać dodatkowe źródło przychodów w postaci prowizji ze sprzedaży usług.

"Będąc od lat klientem  usług Netii, z wielkim zainteresowaniem obserwowaliśmy konsekwentną  realizację jej strategii dla klientów biznesowych. Netia, działając na niezwykle konkurencyjnym rynku usług telekomunikacyjnych, ujęła nas swoją elastycznością oraz partnerskim podejściem do biznesu.  Inwestycje Netii w sieć inteligentną oraz przedsięwzięcia telefonii komórkowej wskazują, że firma planuje zaoferowanie klientom biznesowym naprawdę kompleksowej oferty telekomunikacyjnej. Z punktu widzenia resellerów współpracujących z Veracompem i nie sprzedających do tej pory usług telekomunikacyjnych jest to bardzo interesująca perspektywa."  - powiedział Mariusz Kochański, dyrektor działu systemów sieciowych w Veracomp.

" Nieustanne zmiany, jakie obserwujemy na rynku telekomunikacyjnym, spowodowały aktywność Netii w zakresie budowy i rozwoju sprzedaży pośredniej usług poprzez nawiązywanie współpracy z partnerami handlowymi." - powiedział Michał Ciemiński, dyrektor sprzedaży ds. klientów korporacyjnych Netia SA.  "Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie firmy Veracomp w zakresie kompleksowego zarządzania siecią sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych, a w szczególności wypracowane osiągnięcia, widzimy realne możliwości rozwoju sprzedaży naszych usług telekomunikacyjnych w segmencie klientów biznesowych. Jestem w pełni przekonany, że planowane działania w zakresie ofert pakietowych, które będziemy mogli zaoferować klientom wspólnie z firmą Veracomp, spotkają się z zainteresowaniem na rynku i spełnią najwyższe wymagania klientów".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Veracomp został partnerem specjalnym Netii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl