SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Warszawskie spotkanie Worldcom PR Group

Dwadzieścia dwie agencje z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, należące do Worldcom PR Group spotkają się 15-17 września br. w Warszawie.

Program spotkania obejmuje prezentacje kandydujących agencji PR z Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii, a także omówienie najlepszych praktyk i innowacyjnych koncepcji PR, takich jak marketing szeptany. Podczas spotkania wystąpią też zaproszeni goście. Juliusz Braun, Dyrektor Departamentu Filmu i Mediów Audiowizualnych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego omówi historię i obecną sytuację mediów w Polsce. David DeBenedetti, partner w kancelarii prawniczej DeBenedetti Majewski Szcześniak, specjalizującej się w ubezpieczeniach oraz przejęciach i fuzjach, przedstawi możliwości współpracy między firmami prawniczymi a agencjami PR.

Europejskie spotkania Worldcom PR Group organizowane są każdego roku w innym mieście i kraju. Przedstawiciele agencji PR mają dzięki temu możliwość poznawania sąsiadujących rynków i lokalnych kultur. Ostatnie spotkania miały miejsce w Monachium, Helsinkach i Paryżu. Spotkanie w Warszawie organizuje reprezentująca Worldcom PR Group w Poslce agencja Glaubicz Garwolińska Consultants, jedna z najbardziej doświadczonych na polskim rynku firm PR, specjalizująca się w PR korporacyjnym, finansowym oraz public affairs.

– Bardzo się cieszę, że mogę przewodniczyć spotkaniu w Warszawie – powiedział Diego Biasi, prezes Worldcom PR Group na region Europa/Afryka. – Takie spotkania są dla agencji partnerskich Worldcom PR Group doskonałą okazją do zaprezentowania doświadczenia w pracy z klientami i ogólnego doświadczenia w biznesie. Daje to nam możliwość wymiany opinii w kwestii kluczowych trendów w branży PR i marketingu. Umacnia to naszą zdolność do współpracy międzyregionalnej, co jest wyjątkowo istotne w czasach, kiedy rola Europy rośnie zarówno w sferze ekonomicznej, jak i politycznej. Naszym celem jest stałe ropoznawanie potrzeb klienta i doskonalenie usług, na podstawie najlepszych praktyk z różnych sektorów, w których działamy. Dostosowujemy nasze podejście do każdego klienta, biorąc pod uwagę europejską różnorodność kulturową i oczekiwania firm globalnych. Dlatego bardzo istotne są spotkania w celu omówienia i udoskonalenia usług świadczonych klientom oraz skoordynowanie naszych działań w skali Europy.

Worldcom Public Relations Group jest w Polsce reprezentowana przez Glaubicz Garwolińska Consultants.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Warszawskie spotkanie Worldcom PR Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl