SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Way2Traffic - nowy system adserwerowy od Grupy ClickAd

Grupa ClickAd wprowadziła Way2Traffic - nowy system adserwerowy do prowadzenia efektywniejszych (nawet o 30 proc.) kampanii marketingowych w internecie.

Way2Traffic integruje działania afiliacyjne, efektywnościowe, wizerunkowe oraz z zakresu marketingu wyszukiwarek (SEM). Pozwala on reklamodawcom i wydawcom serwisów internetowych na kompleksowe planowanie, zarządzanie, monitorowanie i maksymalizację skuteczności kampanii marketingowych w internecie.

System pozwala na bieżąco śledzić, które działania są najbardziej efektywne i przynoszą najwyższy zwrot z inwestycji. Tym samym ma on dawać reklamodawcom możliwość lepszego zarządzania budżetem marketingowym i redukować koszt prowadzonych działań. Natomiast dla wydawców serwisów internetowych ma być pomocny w optymalizowaniu powierzchni reklamowych pod kątem efektów finansowych.

Grupa ClickAd przytacza wyniki z przeprowadzonych przez nią analiz, z których wynika, że kampanie prowadzone przy zastosowaniu Way2Traffic pozwolą o zwiększenie efektywności kampanii nawet do 30 proc. Ma to być możliwe dzięki przenoszeniu budżetu na najefektywniejsze miejsca pod kątem ilościowym i jakościowym prowadzonych działań.

"Konsekwentnie wprowadzamy na polski rynek innowacyjne narzędzia, które podnoszą skuteczność działań marketingowych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Way2Traffic pozwoli reklamodawcom i wydawcom serwisów internetowych na kompleksowe i precyzyjne, co najważniejsze, w ramach jednego systemu, prowadzenie działań marketingowych w internecie" - mówi Maciej Teliszewski, prezes zarządu Grupy ClickAd.

System Way2Traffic został opracowany przez grupę polskich programistów na bazie systemu 3P Fortuna (w oparciu o który zbudowano między innymi największy system do afiliacji kasyn online) oraz systemu Vententio (który był wykorzystywany w Polsce od przeszło dwóch lat do realizacji kampanii typu display – brandingowych). Prace nad stworzeniem nowego systemu trwały od jesieni 2009 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Way2Traffic - nowy system adserwerowy od Grupy ClickAd

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl