SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

WebTalk, Genesis PR, Procontent Communication i Idea Bank wśród zdobywców Stevie Awards

W tegorocznej edycji konkursu International Business Awards nagrody Stevie Awards otrzymało osiem polskich firm: agencje WebTalk, Genesis PR, Procontent Communication, Think Kong i Planet PR oraz spółki Idea Bank (wyróżniono też jego menedżera Dominika Fajbusiewicza), Polpharma i Eneria.

Article

Agencja WebTalk otrzymała w Stevie Awards trzy srebrne nagrody. W kategorii kampanii PR lub komunikacyjnej o niskim budżecie (do 10 tys. dolarów lub 7 tys. euro) wyróżniono firmę za autopromocyjną akcję WebTalk Burger, w kategorii akcji social mediowych - za rebranding serwisu Gazetapraca.pl na Facebooku, a w kategorii Startup roku - za kampanię wspierającą powrót na rynek zegarków Błonie. Ponadto agencji przyznano brąz w kategorii kampanii promujących usługi i produkty finansowej - za komunikację raportu Rejestru Dłużników ERIF BIG o zadłużeniu biur podróży.

Genesis PR otrzymała złotą nagrodę w kategorii Issues Management i srebrną w kategorii Public Affairs za kampanię na zlecenie Konfederacji Lewiatan wspierającą poprawkę do ustawy o zamówieniach publicznych.

Procontent Communication przyznano brąz w kategorii Media Relations za akcję „Płodny Polak” na zlecenie fundacji Nadzieja dla Zdrowia. Agencja zdobyła też brąz w kategorii Program CSR za uruchomienie dla firmy Prudential programu „Cha-Ching” obejmującego edukację finansową dzieci.

Brązowe nagrody otrzymały też agencje Think Kong i Planet PR. Pierwszą wyróżniono w kategorii social mediowej za kampanię „Paczki wdzięczności” kawy Prima, a drugą - w kategorii Event za European Rover Challenge.

Kilka nagród zdobył Idea Bank: złoto w kategorii najbardziej innowacyjnych firm, złoto w kategorii najlepszych usług finansowych za Idea Cloud oraz dwa srebra w tej kategorii za usługę Money Collection i oddział Idea Hub. Ponadto zasiadający w zarządzie Idea Banku Dominik Fajbusiewicz otrzymał srebro w kategorii Innowator Roku.

Polpharma otrzymała złoto w kategorii Issues Management za akcję „Przygotuj się na wstrząs”, a spółce Eneria przyznano tytuł firmy roku w kategorii energetycznej.

Wszystkie polskie firmy rywalizowały w regionie Europy z wyłączeniem osobno klasyfikowanej Wielkiej Brytanii.

Do tegorocznej, dwunastej edycji konkursu International Business Awards zgłoszono 3,7 tys. projektów z 60 krajów. O przyznaniu nagród Stevie Awards zdecydowało ponad 200-osobowe jury. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się 23 października w Toronto.

Dołącz do dyskusji: WebTalk, Genesis PR, Procontent Communication i Idea Bank wśród zdobywców Stevie Awards

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jesus
Hmm. Przecież fundacja Nadzieja na Zdrowie należy do właścicieli Procontentu :)
odpowiedź