SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Wielka Świąteczna” - specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” na wigilię

W sobotę, 24 grudnia br. ukaże się specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” (Agora) - „Wielka Świąteczna”. Znajdą się w nim treści podane w dwukrotnie większym niż zazwyczaj formacie. Dziennik będzie powiększony o specjalne wydanie „Dużego Formatu” - „Wielki Format”, pojawią się w nim również „Wysokie Obcasy”.

Article

Specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” ukaże się pod hasłem „Podarujmy sobie spokój, w święta i nie tylko”.

W „Wielkiej Świątecznej”, „Wysokich Obcasach” i „Wielkim Formacie” znajdzie się m.in. tekst autorstwa Zadie Smith o tym, jak zachować optymizm, a także tekst Adama Wajraka o tym, za czym tęskni w puszczy. Grzegorz Turnau opowie, co wiesza na lodówce, a redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik doradzi, jak ułożyć się z samym sobą.

Na łamach specjalnego wydania zadebiutuje również nowy dodatek dziennika - miesięcznik „Magazyn Dom”. Od stycznia 2017 roku tytuł będzie ukazywał się w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Wigilijne wydanie „Gazety Wyborczej” ukaże się w sobotę, 24 grudnia br. w formacie 410x560 mm. Cena tego numeru wynosi 7,99 zł.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w prasie („Polityka”), w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, RMF FM), w Internecie (Wyborcza.pl, media społecznościowe), na nośnikach reklamy zewnętrznej (CityINFOtv, Platform Channel), w kinach sieci Helios, w punktach sprzedaży prasy, a także autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, a za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” w październiku 2016 roku wyniosła 135 277 egz. W analizowanym miesiącu dziennik ten po raz pierwszy w historii miał niższą średnią miesięczną sprzedaż, niż „Super Express” (ZPR Media).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Wielka Świąteczna” - specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” na wigilię

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
R
Gdzie na tej okładce jest odwołanie do Świąt? Śnieg, mikołaje, gwiazdka i prezenty. Cała GW.
31 10
odpowiedź
User
ketman
za mało tęczowa ta okładka... nie sprzeda się.
30 10
odpowiedź
User
ketman
za mało tęczowa ta okładka...
27 10
odpowiedź
User
sehn
to gazetka na koderkę - kodziarski zamiennik pasterki.
24 11
odpowiedź
User
a co tam
Jeśli ktoś chce podarować sobie spokój, to przede wszystkim nie powinien zaglądać do Gazety Wyborczej.
24 11
odpowiedź