SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Bieńkowski w radzie nadzorczej 4fun Media. Bez dywidendy za 2018 rok

Wojciech Bieńkowski decyzją akcjonariuszy został w poniedziałek powołany do rady nadzorczej spółki 4fun Media. Zdecydowano także o niewypłaceniu dywidendy za 2018 rok.

Article

W tej chwili rada nadzorcza liczy sześć osób. W jej skład wchodzą - poza Wojciechem Bieńkowskim - Dariusz Stokowski, Marek Tarnowski, Paweł Grabowski, Wojciech Kliniewski i Cezary Kubacki.

Bieńkowski był już jej członkiem, w latach 2008 - 2012. O ponownym jego powołaniu zdecydowało zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy.

Przez ostatnie 24 lata prowadził krajowe i zagraniczne projekty o zasięgu krajowym i globalnym. W latach 2003 - 2012 był prezesem spółki Arteria. Od października 2017 r.  związany jest z Grupą IT Kontrakt, specjalizującą się w outsourcingu usług IT i dostarczającą rozwiązania softwarowe dla krajów skandynawskich.  Sprawuje tam funkcję globalnego dyrektora operacyjnego (COO) w projekcie IT Services Competence oraz funkcje zarządcze i nadzorcze w spółkach zależnych, wchodzących w skład Grupy.

Wojciech Bieńkowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej.

Bez dywidendy za 2018 rok

Walne zgromadzenie akcjonariuszy podjęło także decyzję w sprawie przeniesienia 2,57 mln zysku netto za 2018 rok na kapitał zapasowy, co oznacza niewypłacenie dywidendy za 2018 rok.

W I kwartale 2019 r. kwartale grupa kapitałowa 4fun Media zanotowała wzrost wpływów sprzedażowych o 13 proc. do 12,89 mln zł i 547 tys. zł straty netto (wobec 1,54 mln zł zysku rok wcześniej).

 

Dołącz do dyskusji: Wojciech Bieńkowski w radzie nadzorczej 4fun Media. Bez dywidendy za 2018 rok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl