SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Cejrowski, Aleksandra Jakubowska, Piotr Gociek, Piotr Wielgucki i Piotr Cywiński w „Loży oszczerców” w Radiu Koszalin

Polskie Radio Koszalin wprowadziło nową, wiosenną ramówkę. Stawia w niej mocniej na publicystykę, w rozgłośni swoje felietony prezentować będą Piotr Cywiński, Piotr Gociek, Wojciech Cejrowski, Piotr Wielgucki („Matka Kurka”) i Aleksandra Jakubowska.

Article

Na antenie pojawią się nowe formaty i audycje, będą też nowi prowadzący, konkursy i zabawy. W porannym paśmie „Studio Bałtyk” (godz. 6.00 – 10.00) we wtorki, środy i czwartki o godz. 9.30 pojawi się nowa odsłona audycji „Jest sprawa”, autorstwa Sławomira Kamoli. Ten program - dotąd czysto interwencyjny - zyska teraz lżejszy, poradnikowy wymiar. W poniedziałki od godz. 9.00 do 10.00 nadawana będzie audycja „Po słowie”, w której parlamentarzyści regionu na żywo komentują bieżące wydarzenia. Audycję przeniesiono z niedzieli.

W paśmie południowym pt. „Na dobry dzień?” (godz. 10.00-14.00) pojawi się nowy prowadzący: do Beaty Góreckiej-Młyńczak i Janusza Lendziona, dołączy Tomasz Tran z konkursową audycją „Co jest grane?”. Zaś w popołudniowym paśmie „Studio Bałtyk” (godz. 14.00 – 17.00) pojawiać się będą znani komentatorzy rzeczywistości politycznej. Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 15.50 na antenie zagości cykl „Loża oszczerców". W poniedziałek felietonistą będzie Piotr Cywiński, we wtorek - Piotr Gociek, w środę - Wojciech Cejrowski, w czwartek - Piotr Wielgucki („Matka Kurka”), a w piątek - Aleksandra Jakubowska.

Zmiany dotkną także wieczorne pasmo (godz. 19.00-21.00). Nowym prowadzącym pasma został Arkadiusz Wilman. W zmienionej ramówce wieczorne godziny poświęcone będą publicystyce i reportażowi. Pomiędzy godz. 20.00-21.00 pasmo przejmą reportażyści z radiowego Studia Reportażu, którym kieruje Jolanta Rudnik. W każdy ostatni wtorek miesiąca w tej godzinie nadawany zaś będzie „Magazyn międzynarodowy” Piotra Cywińskiego i Piotra Semki. Podsumowująca wydarzenia audycja „Minął dzień” pojawia się teraz o godz. 22.45.

Nowością jest także nocne pasmo „Rozmowy nocą” (godz. 23.00-1.00), audycja z udziałem telefonujących słuchaczy, prowadzona przez Andrzeja Rudnika.

W sobotę pojawi się nowe pasmo - „Kulturalna sobota” (16.00-18.00). Jej gospodarzami są Beata Górecka-Młyńczak i Janusz Lendzion, a w ramach pasma pojawią się dwie nowe audycje: muzyczny „Kołozwrotek", prowadzony przez Arkadiusza Wilmana i Łukasza Trzeciaka oraz „O!Kultura”, program o kulturze Danuty Czerniawskiej i Mateusza Sienkiewicza.

Lista przebojów Polskiego Radia Koszalin „Złota 30-tka” będzie nadawana nadal w sobotę, jednak zmieniono godzinę emisji: z 16.00 na 20.00. Audycja będzie o godzinę dłuższa. Zaś w niedziele pojawią się audycja dla mieszkańców wsi: „Pole widzenia” (godz. 10.00-11.00, prowadząca Renata Pacholczyk).

Dołącz do dyskusji: Wojciech Cejrowski, Aleksandra Jakubowska, Piotr Gociek, Piotr Wielgucki i Piotr Cywiński w „Loży oszczerców” w Radiu Koszalin

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
099max
Do wer

Czyżbyś zapomniał o Wielguckim zwanym Matka Kurka i jego wyrokach? Ciekawe co będzie miał do powiedzenia!
odpowiedź
User
B. Krzyk
Ohyda.
odpowiedź
User
Koszaleństwo
Jaka niebywała różnorodność opinii i pluralizm.
odpowiedź