SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

WP Pilot ogranicza liczbę urządzeń w ramach jednego profilu użytkownika. „Wynik oczekiwań części partnerów”

W serwisie WP Pilot (Wirtualna Polska) zdecydowano, że użytkownik płatnego pakietu może przeglądać treści na maksymalnie pięciu urządzeniach i tylko na jednym równocześnie. - Zmiany są wynikiem oczekiwań części partnerów WP Pilot w zakresie dostarczania contentu - tłumaczy Wirtualnemedia.pl Michał Siegieda, dyrektor ds. komunikacji i PR w firmie.

Article

O zmianach w regulaminie subskrybenci WP Pilot byli w ostatnim czasie informowani mailowo.

- Do jednego konta w Serwisie Abonent może utrzymywać jednocześnie nie więcej niż 5 (pięć) zarejestrowanych urządzeń. Rejestracja kolejnego urządzenia powoduje automatyczne wyrejestrowanie urządzenia, za pośrednictwem którego Abonent korzystał najdawniej z Usług - czytamy w zmienionym regulaminie. - Abonent może w danym czasie korzystać z Usług w ramach jednego konta w Serwisie tylko z użyciem 1 (jednego) urządzenia. W ramach jednego konta w Serwisie nie jest możliwe korzystanie z Usług  jednocześnie  z użyciem kilku urządzeń - dodano.

- Abonent nie jest uprawniony do udostępniania innym osobom swojego konta w Serwisie, co obejmuje także zakaz umożliwiania innym osobom rejestracji w Serwisie urządzeń należących do tych osób - zaznaczono w regulaminie.

Dlaczego wprowadzono takie ograniczenia? - Zmiany są wynikiem oczekiwań części partnerów WP Pilot w zakresie dostarczania contentu - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Siegieda, dyrektor ds. komunikacji i PR w Wirtualnej Polsce.

Firma nie podaje, ilu użytkowników korzysta z płatnych pakietów na WP Pilot. - Jesteśmy jednak zadowoleni z tempa rozwoju tej usługi - zaznacza Michał Siegieda.

Na WP Pilot dostępny jest streaming prawie 100 kanałów, z czego 30 za darmo. Pozostałe są oferowane w kilku odpłatnych pakietach, kosztujących miesięcznie od 6,90 zł (pakiet Starter Plus) do 34,90 zł (pakiet Rozszerzony).

Według badania Gemius/PBI w listopadzie ub.r. WP Pilot miał 2,29 mln użytkowników i 14,3 mln odsłon.

Wszystkie strony i aplikacje internetowe Wirtualna Polska Holding w lutym br. zanotowały 21,12 mln użytkowników, 2,86 mld odsłon oraz 34 minuty i 13 sekund średniego dobowego czasu korzystania przez odwiedzającego, a sam portal WP.pl - 16,68 mln użytkowników, 1,83 mld odsłon oraz 31 minut i 46 sekund średniego dobowego czasu korzystania.

W ub.r. Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost wpływów sprzedażowych o 24,9 proc. do 708,7 mln zł oraz spadek zysku netto z 76 do 71,1 mln zł. W segmencie internetowym miała 688,38 mln zł przychodów i 223,28 mln zł skorygowanego zysku EBITDA według nowego standardu rachunkowego MSSF 16, a Telewizja WP zanotowała 20,32 mln wpływów i 4,34 mln zł skorygowanej straty EBITDA wg MSSF 16.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: WP Pilot ogranicza liczbę urządzeń w ramach jednego profilu użytkownika. „Wynik oczekiwań części partnerów”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Qwert
Kanałów darmowych jest PONAD 32, ale cały czas brakuje wielu darmowych DVB-T, NP. Stopklatka, Zoom, Metro, TV6 itp.
odpowiedź
User
internauta
Jedno urządzenie naraz? Zrobiliby przynajmniej dwa, żeby móc obejrzeć co innego niż dziewczyna / żona / córka itp. w jednym domu.
odpowiedź
User
Bua
Wiadomo że chodzi o piniudze, bo o co innego mogło by?
odpowiedź