SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski w II półroczu 2013 roku (raport)

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za II półrocze 2013 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w wybranych miastach Polski.

Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski w II półroczu 2013 roku (raport)

W Warszawie pozycja lidera należała do Radia ZET (wzrost z 13,2 proc. do 15,1 proc. udziału). Na drugie miejsce - z trzeciego - awansowała Trójka (z 10,2 proc. do 12,0 proc.). Z kolei na ostatnią pozycję podium spadła Jedynka (z 10,8 proc. do 9,5 proc.). Czwartą lokatę zajęło RMF FM (spadek z 9,5 proc. do 9,1 proc.).

>>> Rynek radiowy w Warszawie

W Aglomeracji Śląskiej pierwszą lokatę zajęło RMF FM (spadek z 33,0 proc. do 32,4 proc. udziału). Drugie miejsce należało do Radia Piekary (wzrost z 8,5 proc. do 9,4 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca czwartego - awansowała Jedynka (z 7,0 proc. do 7,6 proc.). Natomiast na czwartą lokatę spadła Trójka (z 8,0 proc. do 7,4 proc.).

>>> Rynek radiowy w Aglomeracji Śląskiej

W Trójmieście pozycja lidera należała do RMF FM (spadek z 16,4 proc. do 15,0 proc. udziału). Drugie miejsce przypadło Trójce (z 15,0 proc. do 13,0 proc.). Na ostatnią lokatę podium - z miejsca czwartego - awansowało Radio ZET (z 10,1 proc. do 11,5 proc.). Natomiast na czwarte miejsce - z piętnastego - awansowało Plus Gdańsk (z 1,9 proc. do aż 9,6 proc.).

>>> Rynek radiowy w Trójmieście

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski w II półroczu 2013 roku (raport)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl