SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wzmocniony dział informacji medycznej HealthWay

Do agencji marketingu medycznego HealthWay dołączył Piotr Małecki.

Małecki objął stanowisko Medical Executive Adviser w Dziale Informacji Medycznej i odpowiedzialny jest za merytoryczne przygotowywanie oraz prowadzenie projektów edukacyjnych, badawczych i marketingowych.

To już kolejna osoba w agencji HealthWay z wykształceniem medycznym, która swoją merytoryczną wiedzą oraz doświadczeniem wspiera realizację projektów dla Klientów farmaceutycznych agencji.

Piotr Małecki jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu i studiów podyplomowych w zakresie zarządzania, jest również absolwentem studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Po ukończeniu studiów i odbyciu stażu podyplomowego w szpitalu, kariera zawodowa Piotra związana była z międzynarodową korporacją farmaceutyczną. W firmie Schering-Plough Central East S.A pracował przez 2 lata jako Przedstawiciel Medyczny w  Działe Lecznictwa Otwartego, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie działań promocyjno-medycznych dotyczących leków alergologicznych i dermatologicznych (produkty Rx). Następnie przez ostatnie 5 lat pracował jako Kierownik ds. Programów Medycznych (Medical Affairs Manager), a ostatnio jako Dyrektor Medyczny. W zakresie jego odpowiedzialności było m.in. specjalistyczne doradztwo dotyczące produktów firmy, współpraca w zakresie przygotowywania materiałów promocyjnych, zarządzanie i monitorowanie badań klinicznych oraz nadzór nad bezpieczeństwem stosowania leków firmy.

W agencji Healthway Piotr Małecki zajmuje się analizą medyczną, opracowywaniem projektów edukacyjno-badawczych oraz tworzeniem kontentu merytorycznego. Specjalizuje się szczególnie w tematyce związanej z onkologią, alergologią, pulmonologią, dermatologią i szczepionkami.
Obecnie Dział Informacji Medycznej liczy 3 osoby, na jego czele stoi Tatiana Osuch – Cierniak.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wzmocniony dział informacji medycznej HealthWay

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl