SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Yoberi uruchomiła firmę Mobeeyo z mobilnymi nośnikami reklamy zewnętrznej

Firma Yoberi, działająca na styku nowych technologii, mediów i reklamy, wyodrębniła ze swoich struktur spółkę Mobeeyo specjalizującą się w kampaniach outdoorowych realizowanych w miejscach, w których brakuje tradycyjnych nośników.

shutterstock.com Article

Mobeeyo oferuje nośniki reklamowe typu billboard (z oświetleniem typu frontlight) o powierzchni 18 m kw. z możliwością ekspozycji w określonym promieniu od wybranego punktu. Ofertę firmy uzupełniają nośniki typu backlight i frontlight, odpowiednio o dwóch powierzchniach reklamowych 18 m kw. lub 12 m kw., które zostały dodatkowo wyposażone w system nagłośnienia umożliwiający emisję spotów.

Są też pneumatyczne nośniki przeznaczone do akcji ambientowych - wykonywane na zamówienie klienta i wykorzystywane często przy kampaniach sezonowych. Każdy nośnik z oferty Mobeeyo może zostać wyposażony w nadajnik sygnału WiFi oraz beacony.

- Na rynku brakuje wysokiej jakości nośników OOH, w tym tablic billboardowych o powierzchni reklamowej 18 m kw. zlokalizowanych poza głównymi miastami Polski. Postanowiliśmy więc odpowiedzieć na tę realną potrzebę, tworząc w swojej ofercie nośnik MBB18 - mobilną tablicę billboard o wymiarach 6x3 m. Mobeeyo realizuje kampanie reklamowe m.in. w oparciu o mobilne ekrany, tablice czy konstrukcje pneumatyczne. W naszej ofercie posiadamy narzędzia, dzięki którym możemy realizować ogólnopolskie kampanie, dostosowując lokalizację ekspozycji powierzchni reklamowej do wymagań klienta - opisuje Rafał Smoliński, szef Mobeeyo.

- Powinniśmy dążyć do tego, aby komunikaty płynące  z tablic reklamowych jak najbardziej precyzyjnie trafiały do grupy docelowej. Mobeeyo może to zagwarantować - dysponujemy siecią ponad 300 - w pełni mobilnych - tablic MBB18, które wykorzystujemy w miejscach najbardziej adekwatnych do potrzeb danej kampanii - dodaje Smoliński.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Yoberi uruchomiła firmę Mobeeyo z mobilnymi nośnikami reklamy zewnętrznej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ex
gdyby jeszcze jej szef dotrzymywał umów to byłoby super
8 8
odpowiedź