SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Z Grupy TVN do TVP

Piotr Radziszewski, Członek Zarządu TVN24 przechodzi do TVP. Jego miejsce zajmie Yvette Żółtowska-Darska, Dyrektor Generalny Interdeco Hachette Advertising,

Piotr Radziszewski zajmujący stanowisko Członka Zarządu TVN24 i Dyrektora ds. Kanałów Tematycznych zrezygnował z pełnionej funkcji i z dniem 31 sierpnia 2005 kończy pracę w TVN24  i grupie TVN S.A. - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Jak dowiedział się wortal Wirtualnemedia.pl Piotr Radziszewski od września rozpoczyna pracę w TVP. Rzecznik telewizji publicznej - Jarosław J. Szczepański - odmówił komentarza w tej sprawie.

Tymczasem miejsce Radziszewskiego  w Grupie TVN zajmie Yvette  Żółtowska-Darska, dotychczas Dyrektor  Generalny  Interdeco  Hachette Advertising, z prasą związana od 9 lat.

Yvette  Żółtowska-Darska odpowiadać będzie,  jako Dyrektor ds. Rozwoju Kanałów Tematycznych, za: TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo.

Nowo utworzone stanowisko funkcjonować będzie w ramach struktury TVN24 Sp. z  o.o., a Yvette Żółtowska-Darska raportować będzie bezpośrednio do Zarządu TVN24.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Z Grupy TVN do TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl