SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żabka oferuje nowym franczyzobiorcom dłuższy okres przychodu gwarantowanego

Żabka Polska od kwietnia chce zaoferować nowym franczyzobiorcom opcję 16 tys. zł przychodu podstawowego co miesiąc, przez pierwszy rok, niezależnie od obrotu. Sieć ma gwarantować w pełni wyposażony sklep wraz z towarem, szkolenia i wsparcie. Z zainteresowanymi ma prowadzić rozmowy za pośrednictwem wideo konferencji.

fot. materiały prasoweArticle

Poprzednia oferta Żabki dla franczyzobiorców obowiązywała do końca marca. Od kwietnia w ramach nowej propozycji sieć wydłuża okres gwarantowanego przychodu z 6 na 12 miesięcy, przy kwocie 16 tys. co miesiąc przez cały rok, od momentu podpisania umowy. - Sytuacja, w której się znaleźliśmy wymaga elastyczności i nowych rozwiązań, dlatego zmodyfikowaliśmy nasz proces rekrutacyjny tak, aby był jak najbezpieczniejszy dla wszystkich zaangażowanych osób. Biorąc pod uwagę problemy gospodarcze i trudną sytuację na rynku pracy, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie oferty i wsparcie również z myślą o osobach, które straciły pracę i szukają nowych możliwości - argumentuje Adam Manikowski, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych Żabki.

Sklepy Żabka są prowadzone przez indywidualnych przedsiębiorców, którzy w ramach umowy o współpracy przechodzi na początku kilkunastodniowe szkolenie operacyjne. Osoba, która podejmuje współpracę z siecią może w każdej chwili zrezygnować bez konsekwencji. Po podpisaniu umowy obie strony obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia. Wkład początkowy franczyzobiorcy wynosi około 5 tys. złotych.

Przyszły franczyzobiorca może dokonać wyboru spośród dostępnych lokalizacji sklepu. Za znalezienie miejsca i opłatę czynszu odpowiada Żabka, za wyposażenie i wypełnienie towarem oraz wsparcie marketingowe, IT i logistykę.

Franczyzobiorca z kolei prowadzi indywidualną działalność gospodarczą i w ramach umowy o współpracy jest odpowiedzialny za zarządzanie sklepem, odpowiada za kontrolę kosztów, prowadzenie administracji swojej działalności gospodarczej, realizację zobowiązań podatkowych i ZUS czy kwestie pracownicze.

W związku z epidemią sieć ma bezpłatnie przekazywać prowadzącym sklep środki dezynfekcyjne, rękawiczki, a w całej sieci została zamontowana specjalna szyba pleksi oddzielająca kasjerów od klientów. Rozmowy z zainteresowanymi ofertą odbywają się online.

Żabka Polska należy do Funduszu CVC Capital Partners. Obecnie w naszym kraju działa ponad 6000 sklepów sieci. Sieć Żabka Polska obsługuje około 2 mln klientów dziennie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Żabka oferuje nowym franczyzobiorcom dłuższy okres przychodu gwarantowanego

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ralf
"Osoba, która podejmuje współpracę z siecią może w każdej chwili zrezygnować bez konsekwencji".

To już nie ma weksli in blanko i kar umownych?
odpowiedź
User
BM
"Osoba, która podejmuje współpracę z siecią może w każdej chwili zrezygnować bez konsekwencji".

To już nie ma weksli in blanko i kar umownych?


Zalatuje ściemą. Tutaj były ajent opowiada jak to wyglądało.

https://www.wykop.pl/link/3782723/ama-b ... sieci-z-a/
odpowiedź