SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Założyciele GetHero Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk opuszczają agencję

Założyciele wrocławskiej agencji GetHero poinformowali, że z końcem roku planują opuścić zarząd i w pełni przekazać stery firmy w ręce pozostałych członków zarządu – Alicji Stefaniak i Łukasza Walczaka.

Tobiasz Wybraniec i Paweł KowalczykTobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk

Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk założyli GetHero w 2014 roku. Początkowo agencja zatrudniała kilkoro pracowników i zajmowała się głównie opieką managerską nad twórcami internetowymi. W gronie pierwszych podopiecznych znaleźli się m.in. Young Multi, ReZigiusz czy Vertez.

W kolejnych latach firma stopniowo rozszerzała zakres kompetencji, stając się oficjalną siecią partnerską YouTube (MCN) i tworząc własny dział produkcji wideo.

Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk opuszczają GetHero

- Z dniem 31 grudnia br., po 8 spektakularnych latach, opuszczamy zarząd GetHero, a stery przejmują niezastąpieni Alicja Stefaniak i Łukasz Walczak. Ich dotychczasowe zaangażowanie, profesjonalizm i wyniki (a nie widzieliście jeszcze tych z 2022!) bronią się same – i nie mam wątpliwości, że będzie jeszcze lepiej – napisał Tobiasz Wybraniec.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jak poinformowano w komunikacie, Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk już wcześniej planowali odejście z firmy. W ostatnich latach obowiązki związane z prowadzeniem agencji stopniowo przekazywane były Alicji Stefaniak i Łukaszowi Walczakowi, którzy w maju br. dołączyli do zarządu. Od początku 2023 roku przejmą zarządzanie agencją.

Alicja Stefaniak i Łukasz Walczak

- Tobiasz i Paweł włożyli ogromne pokłady energii i pasji w budowę sprawnie działającej agencji, którą jest dziś GetHero. Wspólnie wytyczyliśmy jasne cele i ścieżki rozwoju w najbliższej przyszłości – w tym m.in. rozbudowę kompetencji strategicznych i poszerzenie oferty produkcyjnej. Chcemy być najczęściej wybieraną agencją influencer marketingu w Polsce – i jestem przekonana, że obserwacja naszych postępów z nowej perspektywy sprawi naszym poprzednikom dużo radości – komentuje Alicja Stefaniak, dyrektor operacyjna i członkini zarządu GetHero.

Obecnie zespół firmy tworzy ponad 40 osób. W tym roku do sieci dołączyło również kilkudziesięciu nowych twórców – m.in. Marcin „Borkoś” Borkowski, Czarek Jóźwik i Robert Pasut z AbstrachujeTV, a także członkowie internetowej Ekipy Rapy.

Agencja influencer marketingu GetHero w ub.r. osiągnęła 48,1 mln zł przychodów sprzedażowych i 3,6 mln zł zysku netto, prawie dwa razy więcej niż rok wcześniej. Firma pracowała m.in. przy kampanii promującej Lody Ekipy i rozwijała ofertę dotyczącą TikToka.

Dołącz do dyskusji: Założyciele GetHero Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk opuszczają agencję

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mcnsyf
mniej odpadów na rynku MCN
odpowiedź
User
gryton
Uciekają z okrętu... póki się da?
odpowiedź
User
Nick
Dziwny zbieg okolicznosci. Ekipa notuje krach na gieldzie a rynek - spadek popytu na influencerow, kampanie hamuja na potege i coraz mniej deali. Najlepszy moment zeby uprawiac narracje sukcesu. Za rok nikt nie bedzie o tym szajsie pamietac.
odpowiedź