SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zintegrowane Podejście do Public Relations

London School of Public Relations (LSPR) to cykl 15 szkoleń organizowanych przez Związek Firm Public Relations (ZFPR), opartych na programie prestiżowej londyńskiej szkoły PR.

Zajęcia, prowadzone przez kadrę zarządzającą największych agencji PR w Polsce, mają charakter warsztatowy. Główny nacisk kładzie się na wiedzę praktyczną oraz analizę studiów przypadku dostosowanych do polskich realiów. Program zajęć obejmuje m.in.: strategię i planowanie, współpracę z mediami, relacje z klientami, organizowanie imprez, finansowanie i budżetowanie, zarządzanie sytuacją kryzysową, Internet i nowoczesne technologie, etykę zawodową.

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w wybrany dzień tygodnia przez trzy miesiące. Kurs kończy się egzaminem pisemnym (w języku polskim) koordynowanym przez Komisję Doradczą w Londynie. Absolwenci otrzymują dyplom, wydany przez London School of Public Relations, który jest znaczącym atutem w zdobyciu pracy w charakterze specjalisty PR.

Najbliższe szkolenia rozpoczną się kolejno: 3 października (grupa wtorkowa), 18 października (grupa środowa) i 9 listopada (grupa czwartkowa). Zakończenie edycji jesień 2006 nastąpi na przełomie stycznia i lutego.

Szkolenie "Zintegrowane Podejście do Public Relations" zostało zatwierdzone przez Krajowy Związek Dziennikarzy Wielkiej Brytanii (NUJ - National Union of Journalists) oraz Stowarzyszenie Konsultantów Public Relations (PRCA - Public Relations Consultants Association). Jest prowadzony w następujących krajach: Czechach, Litwie, Łotwie, Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Serbii, Macedonii, Turcji, Tajlandii, Rosji i Stanach Zjednoczonych. 

Szczegółowe informacje na temat szkolenia LSPR można znaleźć na stronie www.zfpr.pl lub uzyskać w Biurze Związku Firm Public Relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zintegrowane Podejście do Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl