SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany personalne w 'Echo Miasta'

Rosną szeregi pracowników spółki Media4mat, wydającej 'Echo Miasta'.

1. marca br. Zarząd spółki powołał własny Dział Personalny z kierownikiem Małgorzatą Machniewicz i Anną Frączkowską, specjalistą ds. personalnych. Dotychczas obie panie współpracowały w zakresie HR z Media4mat z ramienia spółki Focus Advanced Sales Solutions. Oprócz M. Machniewicz i A. Frączkowskiej w Dziale Personalnym Media4mat 1 marca br. zatrudniono trenerów sprzedaży: Jacka Wygockiego i Arkadiusza Banaszaka.

Również z dniem 1 marca do zespołu sprzedaży „Echa Miasta. Wrocław” dołączył Marek Żelasko, specjalista ds. reklamy. To samo stanowisko objęła w łódzkim oddziale sprzedaży Monika Szewczyk, a w oddziale krakowskim Anna Lisowska. Anna Wolszyńska została nowym asystentem Biura Obsługi Klienta w „Echu Miasta. Katowice”. 

Obecnie spółka Media4mat wydająca „Echo Miasta” zatrudnia łącznie na umowę o pracę 161 pracowników.

„Echo Miasta” ukazuje się w poniedziałki i czwartki w siedmiu największych polskich aglomeracjach, w nakładzie tygodniowym 920.000 egz. Głównym udziałowcem spółki Media4mat jest Polskapresse.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w 'Echo Miasta'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl