SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w „Faktach” RMF FM: nowe pary, wieczorna „Rozmowa Dnia”

Wraz ze startem jesiennej ramówki stacji RMF FM zmieniła się obsada prowadzących „Fakty”, a w programie pojawiła się wieczorna „Rozmowa Dnia”, która nadawana jest o 18.00.

W paśmie porannym serwisy RMF FM prowadzą teraz Maja Dutkiewicz i Tomasz Staniszewski, w paśmie przedpołudniowym - Małgorzata Steckiewicz, popołudniu - Magdalena Wojtań i Bogdan Zalewski, zaś wieczorem - Michał Kowalewski.

W porannych „Faktach” pojawia się autorski przegląd prasy Tomasza Skorego, po 8.00 nadawany jest „Kontrwywiad” Konrada Piaseckiego. Nowością w programie jest to, że prowadzący zadaje teraz jedno pytanie wybrane z propozycji słuchaczy RMF FM.

Nowością w ramówce jest nadawana po serwisie o 18.00 „Rozmowa Dnia” komentująca bieżące wydarzenia. Prowadzą ją na zmianę Mariusz Piekarski, Roman Osica i Tomasz Skory. Z kolei sobotnie „Przesłuchanie” Agnieszka Burzyńska poprowadzi na zmianę z Mariuszem Piekarskim i Tomaszem Skorym.

>>> Monika Olejnik kontra Konrad Piasecki

Jak już informowaliśmy, w niedzielnym paśmie przedpołudniowym w „Faktach” zadebiutuje autorski „Tygodnik RMF FM - Tydzień w tydzień” Michała Kowalewskiego. Wydania serwisu między 9.00 a 12.00 prezentować będą inne niż w tygodniu podejście do wiadomości.

W „Faktach” o 9.00 przedstawiany będzie ranking wydarzeń tygodnia opracowany przez głosujących na stronie rmf24.pl słuchaczy. Zaraz po „Faktach” o 10.00 pojawi się, powracający na antenę RMF FM po 15 latach, kilkuminutowy reportaż przygotowywany przez dziennikarzy i korespondentów stacji. „Fakty” o 11.00 prezentować będą omówienie najważniejszych lub najciekawszych treści z internetu, począwszy od nieporuszanych przez tradycyjne media tematów, poprzez blogerów czy mema. Z kolei o 12.00 Michał Kowalewski rozmawiać będzie z bohaterem tygodnia (minionego lub następnego).

>>> 9 nowych programów jesienią w RMF FM. Bez Roberta Konatowicza

Za zmiany w „Faktach” RMF FM odpowiadają: Marek Balawajder, nowy dyrektor informacji rozgłośni (więcej na ten temat) i jego zastępczyni Blanka Baranowska.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w „Faktach” RMF FM: nowe pary, wieczorna „Rozmowa Dnia”

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kopiec kreta
Magda Wojtoń wstąpi do kościoła Bogdana Zalewskiego?
odpowiedź
User
Neo
Są ludzie, którzy od kilku lat czytają serwisy i nie mogą dopchać się do popołudnia lub przynajmniej wieczora, tylo czytają nocki. A Magda Wojtoń przyszła niedawno i już od razu czyta z Bogdanem. O CO CHODZI?
odpowiedź
User
anonim
fakty faktami, szkoda bardzo ale to bardzo Roberta Konatowicza!
odpowiedź