Gorący temat

Prokuratura nie zajmie się SMS-ami do Karoliny Bacy-Pogorzelskiej, żeby „dała sobie spokój” z tematem importu antracytu

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-04-01

A A A POLEĆ DRUKUJ

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WamaBOSS – zgłoszenia do 7 kwietnia br.

Do 7 kwietnia br. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WamaBOSS. Do konkursu mogą zgłaszać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego. Organizatorem konkursu jest Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu.

Forum WaMaBOSS zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest promocja postaw społecznej odpowiedzialności biznesu oraz prezentacja dobrych praktyk CSR wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur. Zgłoszenia można przesyłać do 7 kwietnia 2014 roku. Patronat nad konkursem objął Marszałek Woj. Warmińsko-Mazurskiego, pan Jacek Protas.

„Społeczna odpowiedzialność i zobowiązanie organizacji do włączania aspektów społecznych i środowiskowych w proces podejmowania decyzji stają się w obecnych czasach niezwykle istotne w procesie kształtowania pozycji przedsiębiorstwa na rynku. Szczególnie ważną kwestią staje się promowanie postaw społecznej odpowiedzialności tych organizacji, które rozwijają swoją działalność w oparciu o kluczowe założenia budowy zrównoważonego rozwoju w oparciu o CSR: zarządzanie zasobami, wspieranie i rozwój lokalnej społeczności, oraz ochronę środowiska naturalnego.” – powiedziała Małgorzata Romaniuk, kierownik projektu.

Do konkursu mogą być zgłaszane przedsiębiorstwa z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Kandydata do konkursu może zgłosić każda osoba fizyczna lub prawna, bądź organizacja posiadająca osobowość prawną. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Kapitułę Konkursu spośród przedsiębiorców, którzy osiągnęli najwyższe oceny w trzech kategoriach: najwyższa jakość, zaangażowanie i wspieranie rozwoju lokalnego oraz szczególna dbałość o środowisko naturalne. Rozstrzygnięcie i przyznanie nagród będzie miało miejsce 26 czerwca 2014 roku.

Konkurs na Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS jest elementem działań Forum WaMaBOSS na rzecz wdrażania i promowania idei społecznej odpowiedzialności biznesu wśród przedsiębiorców z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, oraz inicjowania współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Ideą stworzonej platformy współpracy przedsiębiorstw i wymiany doświadczeń jest podkreślanie znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu w rozwoju regionu i jego prezentacji na forum międzynarodowym.

*******

Forum WaMaBoss

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zostało powołane w 2012r. w Olsztynie. Forum WaMaBoss zostało zawiązane na rzecz popularyzacji efektywnej współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Zadaniem tej innowacyjnej formuły jest wspieranie skutecznego wdrażania koncepcji biznesu odpowiedzialnego społecznie w sektorze Mikro Małych i Średnich Przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach. Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu propaguje pozytywne wzorce i najlepsze inicjatywy, służące stworzeniu społecznej przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej pracodawców.

Szczegóły www. centrum-csr.com

Więcej informacji udziela:

Daria Kozieja tel. 603 110 172 e-mail: d.kozieja@atchristie.com

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ