ITU chce aby w 2015 r. połowa populacji korzystała z internetu

Co czwarty mieszkaniec globu korzystał na koniec ubiegłego roku z internetu.

km
km
Udostępnij artykuł:

W latach 2003 - 2009 liczba globalna użytkowników internetu podwoiła się - wynika z raportu Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej (International Telecommunication Union - ITU).

ITU zaznacza jednak, że podstawowego dostępu do sieci nie ma ponad 3/4 mieszkańców krajów rozwijających się, a tylko niewiele ponad 3,5 proc. ma tam dostęp do szybkiego szerokopasmowego internetu.

Jednocześnie ITU wezwała rządy państw do podjęcia stosowanych działań, tak aby w roku 2015 z internetu korzystała co najmniej połowa populacji.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun

Kolejne polskie projekty na shortlistach na Cannes Lions

Kolejne polskie projekty na shortlistach na Cannes Lions

Nie tylko fundacja Przemysława Wiplera. Tyle jego była agencja zarobiła od spółek szefa zondacrypto

Nie tylko fundacja Przemysława Wiplera. Tyle jego była agencja zarobiła od spółek szefa zondacrypto

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Radiowa Jedynka z nową stroną WWW. Odpowiada za nią były dyrektor online Eurozetu

Radiowa Jedynka z nową stroną WWW. Odpowiada za nią były dyrektor online Eurozetu